آموزش برگرداندن پیج دی اکتیو اینستاگرام

۳/۵ - (۱ امتیاز)

ممکن است به هر دلیلی پیج شخصی یا کاری اینستاگرامتان برای مدتی غیرفعال شود و شما مایل باشید آن را بازگردانی کنید. برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام در وهله اول شاید گیج‌کننده به نظر برسد اما با آموزش صحیح، کار آسانی است. در این پست به آموزش برگرداندن اکانت غیرفعال اینستاگرام می‌پردازیم که ممکن است به دلایل مختلف دی اکتیو شده باشد.

بازگردانی پیج پاک شده اینستاگرام

اول از همه باید بدانید که اگر اکانت اینستاگرام خود را پاک (delete) کرده‌اید دیگر نمی‌توانید آن را برگردانید. باید نام کاربری و پسورد جدیدی برای خودتان بسازید و عملا همه چیز ا در اینستاگرام از نو شروع کنید! برای همین موضوع است که به جای پاک کردن اینستاگرام، قابلیت دی اکتیو اینستاگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم که قابل برگرداندن است.

برگرداندن پیج دی اکتیو شده اینستاگرام

اگر مدتی پیش اینستاگرامتان را موقتا غیرفعال کرده‌اید، خیلی ساده می‌توانید آن را برگردانید:

۱- اپلیکیشن اینستاگرام را روی گوشی باز کنید.

۲- نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

۳- در این مرحله با توجه به تغییرات و آپدیت‌هایی که اینستاگرام در دوران دی اکتیو بودن شما داشته است، ممکن است لازم باشد یک بار دیگر با شرایط اینستاگرام موافقت کنید.

۴- تبریک می‌گوییم! اکانت اینستاگرام شما با موفقیت برگردانده شده و شما دوباره به تمام داده‌هایتان دسترسی دارید.

برگرداندن اکانت تعلیق شده اینستاگرام

ممکن است اینستاگرام اکانت شما را به خاطر رعایت نکردن شرایط استفاده (Terms of use) تعلیق کرده باشد.

اگر این اتفاق افتاد برای رفع دی اکتیو به روش زیر عمل کنید:

۱- ابتدا مطمئن شوید که اکانت شما تعلیق شده است. اگر دیدید که از اکانت اینستاگرامتان خودبه‌خود خارج شده‌اید و موقع تلاش برای ورود دوباره پیامی شبیه به your account has been disabled به شما نمایش داده می‌شود، به معنی تعلیق شدن اکانت شماست. در غیر این صورت مشکل اکانت شما چیز دیگری است که بخش بعدی به آن می‌پردازیم.

۲- با استفاده از کامپیوتر به آدرس https://help.instagram.com/contact/606967319425038 بروید. این آدرس مخصوص برگرداندن اکانت‌های تعلیق شده اینستاگرام طراحی شده است.

۳- در قسمت بالای صفحه، نام و نام خانوادگیتان را همانطور که در صفحه اینستاگرامتان نمایش داده می‌شود وارد کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

۴- نام کاربری اینستاگرامتان را وارد کنید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

۵- شماره تماس و ایمیلتان را وارد کنید. از همان شماره و ایمیلی استفاده کنید که با کمک آن اکانتتان را ساخته‌اید.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

۶- در این قسمت باید توضیح بدهید که چرا فکر می‌کنید اکانت شما به اشتباه تعلیق شده و باید برگردانده شود. برای نوشتن این بخش:

 • توضیح بدهید که اکانت شما غیرفعال شده و شما فکر می‌کنید این اتفاق نتیجه یک اشتباه بوده.
 • عذرخواهی نکنید. عذرخواهی نشان می‌دهد که شما خود را مقصر می‌دانید و مستحق تنبیه هستید.
 • عصبانی نباشید و محترمانه بنویسید.
 • تشکر کردن در انتهای پیام را از یاد نبرید.

در ادامه یک نمونه متن که می‌توانید برای برگرداندن اکانت اینستاگرام از آن استفاده کنید را می‌آوریم:

I have found out that my account has been disabled for no explained reason. Since I have done my best to not to violent Instagram terms of use, I think this a mistake has happened here. I would be appreciated if you explain to me why my account has been suspended and also let me access to it. Thanks a lot!

برگرداندن اکانت اینستاگرام

۷- روی دکمه send‌ کلیک کنید تا پیام شما برای اینستاگرام فرستاده شود. اینستاگرام یا شما را در جریان اتفاقی که افتاده می‌گذارد یا اکانتتان را مجدد فعال می‌کند. اگر تا ۲۴ ساعت پیامی از اینستاگرام دریافت نکردید، می‌توانید این فرایند را آنقدر تکرار کنید تا به شما جواب بدهند.

برگرداندن اکانت اینستاگرام

چرا پیج اینستاگرام من دی اکتیو شده است؟

گاهی ممکن است شما ندانسته عملی انجام بدهید که نتیجه آن، دی اکتیو شدن خود به خودی پیج اینستاگرام باشد. در این موارد اینستاگرام هشداری را برای شما ارسال خواهد کرد یا محدودیت‌هایی را برای شما به وجود خواهد آورد. اگر به این هشدارها توجه نکنید، پیج اینستاگرام شما غیرفعال خواهد شد و باید برای برگرداندن آن تلاش کنید. در ادامه به چند مورد که ممکن است باعث دی اکتیو شدن اکانت اینستا شود می‌پردازیم:

ایجاد اسپم: بسیاری از کاربرهای اینستاگرام در ابتدای فعالیت پیجشان، برای گرفتن فالوور بیشتر فعالیت‌هایی را انجام می‌دهند که اینستاگرام آن‌ها را به عنوان اسپم محسوب می‌کند. فالو آنفالوی بالا به صورت روزانه‌ (مثلا ۵۰ فالو آنفالو در روز) و ارسال کردن پیام دایرکت به تعداد زیادی اکانت ناشناس باعث می‌شود که اینستاگرام شما را به عنوان اسپمر شناسایی کند و اکانت اینستاگرام شما غیرفعال شود.

استفاده از فالوور فیک: فالوور فیک، راه اشتباه دیگری است که بسیاری از پیج‌های اینستاگرام از آن استفاده می‌کنند. استفاده از فالوور فیک باعث می‌شود که اعتبار پیج شما پایین بیاید و امکان به مشکل خوردن آن بیشتر شود.

استفاده از ربات: ربات‌های اینستاگرام گزینه دیگری هستند که باعث می‌شوند پیج اینستاگرام دی اکتیو شدن و برگرداندن آن کار مشکلی باشد. هرگز از ربات اینستاگرام استفاده نکنید.

رعایت نکردن کپی رایت: اینستاگرام به محتوایی که در پیج‌های فروش منتشر می‌شود بسیار حساس است. اگر از تصاویر از قبل آماده استفاده می‌کنید باید حتما دقت کنید که این تصاویر مشمول کپی رایت نباشند چرا که اینستاگرام این محتواها را حذف می‌کند. ممکن است با تکرار این کار پیج شما دی اکتیو شود و نیاز به برگرداندن پیج اینستاگرام داشته باشید.

انتشار محتوای شامل برهنگی، خشونت، نژاپرستی و …: این مدل از محتوا هم می‌تواند حسابی شما را به دردسر بیاندازد و باعث غیرفعال شدن پیج بشود. برگردان پیج اینستاگرامی که به این دلیل غیرفعال شده است، معمولا فرایندی بسیار زمانبر است.

برگرداندن اکانت اینستاگرامی که مشکل ورود دارد

گاهی پیش می‌آید که شما نه اکانتتان را دی اکتیو کرده‌اید و نه تعلیق شده‌اید اما برای ورود به آن مشکل دارید. برای این که اکانتتان را برگردانید می‌توانید کارهای زیر را انجام بدهید:

 • خاموش و روشن کردن وای فای یا اینترنت همراه گوشی
 • تلاش برای ورود به اکانت اینستاگرام از طریق یک دستگاه دیگر (مثلا کامپیوتر)
 • مطمئن شدن از درست بودن نام کاربری و پسورد
 • استفاده از ایمیل و شماره تلفن برای ورود

اگر هیچ یک از این راه‌ها اثری نداشتند، به بخش قبلی مراجعه کنید و مشکلاتان را به اینستاگرام اطلاع بدهید!

برگرداندن اکانت هک شده اینستاگرام یا اکانتی که از روش‌های عادی بازگردانده نمی‌شود

در صورتی که اکانت اینستاگرام شما هک شده یا به هر دلیلی از راه‌های قبلی برای وارد شدن به اینستاگرام خود به نتیجه نرسیده‌اید، به روش زیر عمل کنید تا اینستاگرام از مشکل شما برای لاگین کردن اطلاع پیدا کند:

۱- اپلیکیشن اینستاگرام را باز کنید و به صفحه لاگین بروید.

۲- اگر کاربر اندروید هستید روی گزینه get help signing in و اگر کاربر IOS هستید روی گزینه Forgot password? کلیک کنید.

۳- بعد از منتقل شدن به صفحه Login help در باکس مشخص شده نام اکانت اینستاگرام خود را بنویسید و روی گزینه next کلیک کنید.

۴- روی گزینه send an email کلیک کنید تا ایمیل بازیابی اکانت برای شما ارسال شود. در صورتی که آدرس ایمیل خود را فراموش کرده باشید این روش به شما برای یادآوری آدرس هم کمک می‌کند.

۵- در صورت بازیابی نشدن اکانت پس از فرستاده شدن ایمیل، مجددا از طریق هلپ سنتر اقدام کنید.

سخن پایانی

خیلی از اکانت‌های اینستاگرام خواسته یا ناخواسته غیرفعال می‌شوند. در این پست تلاش کردیم انواع روش‌های برگرداندن اینستاگرام را به شما آموزش بدهیم. مهم‌ترین توصیه ما به شما این است که حواستان به شرایط استفاده اینستاگرام باشد تا دچار مشکلاتی چون پاک شدن پست و تعلیق اکانت نشوید!

سوالات متداول

۱- آیا می‌توانم اکانت اینستاگرامم را بعد از پاک کردن برگردانم؟

با توجه به قوانین اینستاگرام، پاک کردن اکانت همیشگی است و بعد از این کار شما دیگر به داده‌هایتان دسترسی نخواهید داشت. پس بهتر است محض احتیاط اکانت را پاک نکنید و آن را موقت دی اکتیو کنید.

۲- آیا اینستاگرام یک اکانت دی اکتیو یا غیرفعال را پاک می‌کند؟

سیاست اینستاگرام این است که کاربرانش را تا حد امکان به فعالیت دعوت کند. اگر شما اکانت اینستاگرام را موقت دی اکتیو کنید اینستاگرام هر از گاهی به شما ایمیل می‌زند تا یادآوری کند که سری به این شبکه اجتماعی بزنید. زمان دقیقی برای پاک کردن اکانت‌های غیرفعال وجود ندارد ولی بعد از یک دوره یک ساله ممکن است این اتفاق برای اکانت شما بیافتد.

۳- برای فعال کردن اکانت دی اکتیو اینستاگرام چقدر باید صبر کنم؟

حداقل باید یک هفته از دی اکتیو کردن گذشته باشد تا بتوانید دوباره اینستاگرامتان را فعال کنید.

۴- چطور پیج دی اکتیو شده را برگردانم؟

بعد از دی اکتیو کردن یک هفته صبر کنید. سپس با ورود دوباره به اپلیکیشن و وارد کردن نام کاربری و پسورد به تمام اطلاعاتتان دسترسی خواهید داشت.

۵- بعد از فعالسازی مجدد پست های اینستاگرامم پاک شده‌اند. چطور آن‌ها را برگردانم؟

این جزوی از پروسه بازیابی مجدد اکانت اینستاگرام است. پست‌های اینستاگرام شما با کمی صبر و در بازه زمانی بین چند ساعت تا چند روز مجددا برمی‌گردند.

600 نظرات
 1. مریم می گوید

  سلام، من وقتی ازین روش میرم و دکمه ارسال رو میزنم صفحه بعدی پیام میاد که این صفحه خطا داره، چیکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   چک کنید که تمام اطلاعاتتون رو صحیح وارد کرده باشید. فیلترشکن هم اگه روشنه خاموشش کنید

   1. حمیداجرائی می گوید

    سلام برای من زده فالوور هاتون یهو زیاد شده غیرفعال کرده چطور برگردونم ؟

    1. شیرین شاطرزاده می گوید

     در متن شرح داده شده

 2. حسین می گوید

  سلام من چیکار کنم اخرسر بعد مدتها منو به صفحه help دعوت می کنه من درخواست برگردوندن حساب رو که خود اینستاگرام به خاطر عکس سردار سلیمانی و..تعلیق کرد رو دادم الانم اینطور شد چه کنم؟! یعنی رفتم ثبت کردم درخواست عدم تعلیقو دادم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   اگر درخواست دادید باید صبور باشید تا پاسختون رو بدن. می‌تونید یک بار دیگه به خود اینستاگرام ایمیل بزنید و درخواست برگردوندن اکانتتون رو بکنید. اینستاگرام به محتوایی که گفتید منتشر کردید حساسه و احتمالا گفتن این که شما حساسیت اینستاگرام رو نمی‌دونستید و دیگه این محتوا رو منتشر نمی‌کنید می‌تونه به برگردوندن حساب شما کمک کنه

 3. امیر می گوید

  سلام خسته نباشید..
  واقعا ممنون روش خوبی گفتید خیلی کاربردی بود.
  اما من از این روش رفتم همه چیز خوب بود و ایمیلی دریافت کردم و عکس خودمو با کاغذی که روش مشخصاتم و کد ۵ رقمی رو نوشتم و فرستادم اما هیچ پاسخی ندادن الان ۴ روز گذشته که هیچ جوابی ندادن؛ به نظر شما چیکار کنم؟ بیخیالش بشم راهی نداره دیگه؟؟؟ هزارتا ایمیل دیگ هم زدم اما هیچی

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. ایمیل بزنید و صبور باشید

 4. امیر می گوید

  از طریق خود برنامه اینستاگرامم ک میرم، مراحل رو انجام میدم و دکمه ارسال رو که میزنم، ارور میده و میگه:
  این درخواست مشکلی داشت.برای رفع آن در اسرع وقت درتلاشیم
  یه فرشته ای، دست غیبی چیزی نیس ک ما را یاری کند😂😂
  تو رو خدا اگه کامل حسابم پاک شده بگین من طاقت شنیدنش رو دارم ازم مخفی نکنید😥😭😀

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   خاموش یا روشن کردن فیلترشکن رو امتحان کنید
   به خود اینستاگرام هم ایمیل بزنید

 5. سحر می گوید

  سلام ممنون بابت توضیحاتتون. من پیجم و میخوام وارد شم ی صفحه باز میشه که به علت فلان کامنت ما کامنت شما رو مجرمانه تشخیص دادیم در صورتی که کامنت من اصلا چیز بدی نیست و هیچ چیز خاصی نداره.دو گزینه اکی و به ما اطلاع بدید رو گذاشته که هر کدوم و میزنم اتفاق خاصی نیوفته. از این راهی هم که شما گفتین وارد میشم میاره که این پیج مشکلی نداره باید چیکار بکنم خواهش میکنم راهنماییم کنین

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   باید ببینید اون کامنت چه محتوایی داشته و چرا با قوانین اینستاگرام مغایر بوده. در نظر داشته باشید که در اینجا نظر شما مهم نمیشه بلکه نظر تیم اون شبکه اجتماعی مهمه. اگر فقط کامنتتون حذف شده و پیج مشکلی نداره نیازی نیست مراحلی که گفتیم رو انجام بدید فقط باید دقت کنید که اینستاگرام به محتوای شما حساس شده و باید در آینده در انتشار محتواب ییشتر دقت کنید

 6. کاوه می گوید

  خسته نباشید و مرسی از پست خوبتون
  مشکل اول این که به ساپورت اینستاگرام پیام دادم و گفتن باید با هلپ سنتر پیش بریم و دیگه ساپورت ندارن
  مشکل دوم این که با روش شما که میرم میگه که اول با اکانت اینستاگرام خودت کانفریم کن که درخواست از طریق خودت هست!!
  در صورتی که من اصلا دسترسی به اکانتم ندارم 😐
  ب نظرتون چیکار میتونم انجام بدم؟
  مرسی

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   به اینستاگرام ایمیل بزنید و یه تصویر از مدرک شناسایی (ترجیحا پاسپورت اگر ندارید کارت ملی) بفرستید براشون و مشکل رو توضیح بدید

 7. نوبتی می گوید

  پیج دیزیبل شده رو میخوام برگردنم اما رمزمو یاد نیست
  چیکار باید کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر با استفاده از شماره تماس یا ایمیل اکانت ساختید از همین اطلاعات برای برگردوندن اکانتتون استفاده کنید. در غیر این صورت باید به اینستاگرام ایمیل بزنید شرایطتون رو توضیح بدید و یک عکس از کارت ملی یا پاسپورتتون که کنار صورتتون گرفتید رو براشون ارسال کنید تا بررسی کنن و اکانتتون مجدد فعال بشه

 8. H.Mmm می گوید

  سلام
  پیج من هنوز disabeled نشده و وقتی وارد میشم یک صفحه میاره و میگه که موارد مشکوکی بوده و تا ۲۲روز اینده(هر روز کمتر میشه)سعی می کنیم که پیج رو برگردونیم.ایا از روش دوم که شما پیشنهاد دادین برم یا هنوز نه؟؟؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   نه لازم نیست کاری بکنید. اگر بعد از ۲۲ روز اکانتتون برنگشت اقدام کنید

 9. H.Mmm می گوید

  سلام
  پیج من هنوز disabeled نشده و وقتی وارد میشم یک صفحه میاره و میگه که موارد مشکوکی بوده و تا ۲۲روز اینده(هر روز کمتر میشه)سعی می کنیم که پیج رو برگردونیم.ایا از روش دوم که شما پیشنهاد دادین برم یا هنوز نه؟؟؟؟؟

 10. H.Mmm می گوید

  اها،ممنون از راهنماییتون:)

 11. Ali می گوید

  این متن به چه معنی هست و باید چیکار بکنم چون نمیتونم وارد صفحه بشم.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   کدوم متن؟

 12. Abolfazl می گوید

  سلام،ببخشید من اکانتمو دی اکتیو کردم ولی الان رمزشو یادم رفته میتونم کاری انجام بدم ینی برگردونمش؟!
  لطفا کمک کنید ممنون میشم🙏❤️

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   اگر ایمیل یا شماره تلفنتون رو در اینستاگرام ثبت کردید با استفاده از اون‌ها می‌تونید اکانتتون رو بازگردانی کنید. در غیر این صورت باید به خود اینستاگرام ایمیل بزنید و عکسی از خودتون در حالی که کارت ملی/پاسپورتتون رو کنار صورتتون نگه داشتید ارسال کنید تا شاید اکانت بازگردانی بشه. در صورتی که نتونید به اینستاگرام ثابت کنید صاحب اکانت نیستید دیگه راهی برای برگردوندن اکانت نیست و باید به فکر اکانت جدید باشید

 13. Abolfazl می گوید

  سلام هم ایمیلم ثبته و هم شمارم ولی با هر کدوم اقدام میکنم نمیشه

 14. فاطمه می گوید

  سلام….ببخشید من چندتا پیج فیک ساختم برای ورود به پنل….
  بعد چند روزی تو اینستا یه پیغام اومد بخاطر ورود مشکوک به حساب شما رمز پیج رو عوض کن منم عوض کردمچند روزی باهاش کار کردم….و بعد غیر فعال شد

  حالا هرچی ورود به سیستم میزنم میگه حسابت غیر فعال شده یه درخواست میده برا بازیابی
  ایمیل زدم بعد یه کد ۵ رقمی داد عکس گرفتم با تمام مشخصات ولی نمیشه بفرستم ……
  چطور میتونم عکسمو بفرستم چطور پیج رو برگردونم؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   قاعدتا با آدرس ایمیلتون باید بتونید این کار رو بکنید. اگر ایمیلتون یادتون نیست راهی نداره متاسفانه

 15. حنا می گوید

  سلام من یکسال پیش پیجمو دی اکتیو کردم اما رمزم هیچ جوره یادم نمیاد.و چون دی اکتیوه میزنه همچین پیجی نیست

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   اگر آدرس ایمیل و شماره موبایلی که باهاش ثبت نام کردید رو به یاد دارید با کمک اونا می‌تونید حسابتون رو بازگردانی کنید. در غیر این صورت جز ایمیل زدن به اینستاگرام و انجام فرایند احراز هویت و البته صبر کردن هیچ راهی نیست که اکانت شما برگرده

 16. Ayda می گوید

  سلام ببخشید .من حدودا دوماهه دی اکتیو کرده بودم .امروز ااستم برگردم هنا چی رو درست وارد میکنم بعد یه ثفحه میاد هیچی توش نیس اخطاریم‌نمیده ک مثلا رمز اشتباهه یا چیز دیگ .مشکل از کجاست؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   ممکنه باگ خود اینستاگرام باشه

 17. ریحانه می گوید

  سلام من پیج دی اکتیو شدرو برگردوندم اما تمامه فالور ها و فالوینگا و دایرکتا و خلاصه هر اطلاعاتی که فک کنید تو پیجم پریده چیکار باید بکنم که همه ی اینا برگرده؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   مدتی صبر کنید برمی‌گردن

 18. Arefeh می گوید

  سلام
  من از طریق فیس بوک پیام دادم و عکسم رو براشون فرستادن و ٢روز بعد این پیام رو برام فرستادن
  We just investigated your report and it looks like this is no longer an issue. If it comes up again, just reply to this message and let us know what’s going on and we’ll do our best to help.
  اما پیجم هنوز برنگشته و همچنان از اکانت بقیه که نگاه میکنم ایدیم هست اما نه عکس داره نه پست و نه فالوور و فالووینگ
  میشه بگین با توجه به پیامی که دادن امکان بازگشت پیج چقدره و چقدر زمان میبره تا برگرده؟!

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   براتون نوشتن دیگه. اگر همچنان مشکلی دارید باید روی همین پیام بهشون ریپلای بزنید و مشکل رو شرح بدید

 19. امیر حسین وقار می گوید

  سلام چجوری به ایمیل اینستاگرام ایمیل بفرستیم به کدوم ادرس

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   در صفحه help خود اینستاگرام آدرس ایمیل موجوده

 20. م می گوید

  سلام من انجام دادم همین روش رو پیام اومد ک این حساب فعاله
  خب اگه فعاله چرا نمیاد تو اینستا بالا؟
  چرا باز
  instagrammer میزنه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   ممکنه چند روزی طول بکشه تا حسابتون به حالت عادی برگرده. چند روز صبر کنید اگر درست نشد مجدد ایمیل بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید

 21. zahra می گوید

  من همین روش رو انجام دادم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم، تاچقدر طول میکشه؟ ممکنه اصلا برنگرده؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ممکنه یه مدت طول بکشه تا پاسخ بدن بهتون. فراموش نکنید که روزانه تعداد زیادی کاربر مشکل شما رو دارن و بررسی تک تک این مشکلات زمان می‌بره

 22. احدزاده می گوید

  با سلام‌
  تقریبا ۳روز پیش یهویی پیجم غیرفعال شد و با نام کاربری وارد اینستا شدم و به شماره تماسم کد تایید فرستاده شد و از طرف اینستا پیام اومد که بررسی میکنیم و اگه مشکلی نبود ظرف ۲۴ ساعت پیجت برمیگرده ولی الان ۳روزه خبری از پیجم نیست آیا کی دوباره اقدام کنم واسه برگردوندن پیجم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   ممکنه محتوایی منتشر کرده باشید که باعث این اتفاق شده باشه

 23. فاطمه می گوید

  سلام منپیجمو ی ماهه تقریبا دی اکتیو زدم ولی رمزم یادم نمیاد برام پیامک بازیابی میاد ولی وقتی میزنم رمزه جدیدو وارد نمیشه خطا میده چیکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   با استفاده از پیامک شما باید بتونید وارد اکانتتون بشید و رمز رو بازیابی کنید. احتمال داره که رمزی که وارد میکنید همون رمز قدیمی بوده باشه. یک رمز دیگه رو امتحان کنید

 24. محمد می گوید

  سلام ببخشید اینستا نوشته خاطر فعالیت غیر عادی ۳۰ روز بلاک شدین الان ۱۵ روزش گذشته خواسم ببینم بعدش برمیگرده یا نه و اینکه هیچ راهی نداره زودتر برش گردوند

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   خیر راهی نداره باید منتظر بمونید

 25. یوسف می گوید

  سلام
  یه پیج کاری داشتم یه دفعه پریده و اصلا موجود نیست باید چکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   منظورتون از موجود نبودن چیه؟ اخطاری از اینستاگرام اومده که غیرفعال شده؟

 26. hlm می گوید

  سلام.منظور از نام کامل همون نام که رو بیو حسابمون نوشتیمه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   خیر
   نام کامل خودتون

 27. احدزاده می گوید

  سلام من به کمک هلپ سنتر اینستا گزارش غیرفعال شدن پیجمو دادم ازم عکس پاسپورت خواست فرستادم فورا پیام اومد برام و ازم خواست کدی رو که فرستاده نوشته و کنار صورتم گرفته و عکسشو بگیرم و بفرستم ولی بعد از اینکار هیچگونه ایمیلی برام نیومده چندروز باید صبر کنم تا جوابش بیاد باتشکر از راهنماییتون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. مدت مشخصی نداره
   اگر بالای یک هفته گذشت و خبری نشد دوباره به help center ایمیل بزنید و پیگیری کنید

 28. امیر باغبان می گوید

  سلام ، پیج من توسظ اینستاگرام بسته شد ، حالا طبق روش شما که توضیح داده بودید رفتم جلو ، وقتی ارسال درخواست رو میزنم پیام
  Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review. برام میاد ! میشه بگید باید چیکار کنم ؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   وارد اینستاگرامتون بشید و حساب کاربریتون رو تایید کنید

 29. Mah می گوید

  سلام حالتون خوبه ؟ من یک ماه پیش پیجم رو دی اکتیو کردم الان که یوزرنیم و رمزمو میزنم صفحه بعدی یه رمز شش رقمی هم میخواد اما چیزی برام ارسال نمیشه؟ چیکار باید بکنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   بخش اسپم یا پرموشن ایمیلتون رو چک کنید ممکنه به ایمیل شما ارسال شده باشه

 30. پرنیا اسدی می گوید

  سلام من اکانتم دی اکتیوکردم و الانم رمزم یادم نیس و ایمیل هم نمیفرسته چی کار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   پوشه پرموشن و اسپم رو در ایمیلتون چک کنید. اگر ایمیلی نیومده بود از سایر راه‌هایی که در این پست توضیح داده شده استفاده کنید

 31. شیما می گوید

  سلام و خسته نباشید. من پیجمو دوساله که دی اکتیو موقت کردم. الان ممکنه کامل حذف شده باشه؟ رمز و ایمیلمو دارم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   اگر موقت دی اکتیو کردید خیر حذف نشده
   سعی کنید وارد اکانتتون بشید و اگر مشکلی پیش اومد به خود اینستاگرام ایمیل بزنید

 32. Vian می گوید

  سلام .امروز وقتی خواستم وارد اینستاگرام بشم با این پیام روبه رو شدم
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  ولی من هیچگونه فعالیت خاصی مثل استوری یاپست گذاشتن توی چن روز گذشته نداشتم،ولایک وکامنت هم اصلا نگذاشته ام،کسی را فالو یا بلاک هم نکرده ام
  لطفا کمکم کنید بتونم وارد پیجم بشم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام ممکنه توسط حمله یک هکر قرار گرفته باشید
   راهنمایی‌های خود اینستاگرام رو دنبال کنید خودشون ذکر کردن که با دنبال کردن این راهنمایی‌ها در کمتر از ۳۰ روز اکانتتون به حالت عادی برمی‌گرده

 33. فاطمه می گوید

  سلام ببخشید اگه خود اینستاگرام رو حذف کنم از گوشی برای پیج دی اکتیو شده ام مشکل بوجود میاوره ؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   نه ارتباطی به دی اکتیو بودن پیج شما نداره

 34. ارش می گوید

  سلام. پیجی با ۴۲ کا داشتم انفالو نصب کرم و با اجرای چند بار انفالو پیج پرید بیرون و ازمون من روبات نیستم را نشان داد بعد خروج دیگه نتونستم وارد اکانتم بشم و با وارد کردن نام و پسورد این پیام نشان داده میشه به دلیل نقض قوانین ما حساب شما غیر فعال شده است. مراحل بازیابی چندین بار انجام دادم فکنم ۸ یا ۹ بار تا الان کد اومد و با تصویر خدم ارسال کردم یک بار هم ایمیل دادن حساب من دوباره فعال شده ؟ الان حدود سه ماه هست و بیشترین پایمی که برام ارسال میشه این است متوجه منظور این پیام نمیشم Hi,

  We just investigated your report and it looks like this is no longer an issue. If it comes up again, just reply to this message and let us know what’s going on and we’ll do our best to help.

  We’d also recommend checking out the Help Center for more information and answers to common questions:
  https://help.instagram.com?ref=cr

  Thanks
  اگر کمک کنید ممنون میشم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   این پیام نشون میده که مشکل اکانت شما رفع شده. سعی کنید وارد اکانتتون بشید و دوباره فعالش کنید. از این به بعد هم به هیچ عنوان از برنامه‌های آنفالویاب و انواع ربات‌ها استفاده نکنید

 35. سارا می گوید

  سلام واتساپ پیام بدین

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سارای عزیز لطفا سوالتون رو همینجا بپرسید
   از دادن مشاوره شخصی معذوریم

 36. لیلا می گوید

  سلام من دی اکتیو کردم و الان رمزمو یادم نمیاد. اینستاگرامت هم میگه عکس بفرس من پاسپورت ندارم ک عکس بفرسم ینی نمیشه دیگ کاریش کرد؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   عکس از کارت ملی عکس‌دار بفرستید به جای پاسپورت

 37. Nastaran می گوید

  سلام دیروز من تو اینستا بودم یه دفعه ای این پیام اومد We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  و چن دقیقه بعد منو از اکانتم انداخت بیرون حالا به صورت instagramer در اومده و هر کاری میکنم نمیتونم وارد پیجم بشم رمز دومم دارم این مراحم انجام دادم ولی فعلا هیچ ایمیل یا جوابی نگرفتم توروخدا میشه راهنماییم کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   کمی صبور باشید و چند روز صبر کنید
   در صورت ادامه داشتن مشکل به خود اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل رو شرح بدید

 38. مهناز می گوید

  سلام . من به اشتباه دستم خورد و سنم رفت زیر سن قانونی اینستاگرام و پیجم توسط اینستاگرام بسته شده. تمام راه ها رو امتحان کردم و چندین بار فرم رو پر کردم و ایمیل زدم .فقط این که من پاسپورت ندارم و کارت ملی ارائه دادم .الان یک هفته گذشته و نمی تونم وارد پیجم بشم آیا راه دیگه ای هست.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   خیر راهی جز صبور بودن نیست

 39. Sh می گوید

  Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours این اومده من پیجمو میخوام😭😭😭😭

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   خیلی شفاف و واضح براتون نوشتن که پیجتون تا ۲۴ ساعت آینده در دسترس قرار می‌گیره

 40. پریسا می گوید

  سلام و وقت بخیر من با اینکه تمام اطلاعات رو درست وارد کردم اما بارم خطا میده چکار کنم؟ فیلتر شکنمم خاموشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   با فیلترشکن روشن امتحان کنید

 41. Ayda می گوید

  سلام من یه پیج داشتم یهو خودش پریده ولی هرچقد رمز و اسم میزنم Erre میده با پیج دیگه نگاه کردم دیدم پروفایلم نیست اسمش هم Instagrammer شده یعنی امکان برگشت پیجم نیست؟
  اگه عکس بخواد من عکسایی که تو اون پیج گذاشته بودم رو ندارم و عکس فیک بودن چیکارم میتونم بکنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   عکس فیک منظورتون چیه؟
   و اگه «عکس بخواد» هم باز متوجه منظورتون نمیشم

 42. مهیار می گوید

  سلام دیر وقتی وارد پیجم شدمم هیچ چیز جز تصویر پروفایلم نبود خیلی تلاش کردم فایده نداشت از پیج دیگم نگاه کردم همه چی اوکی بود منم حذف ونصب کردم ول برام نصب نمیشه میگه به دلیل رعایت نکردن حسابتون غیر فعال شده الان بااین لینکی که دادین گفتین با کاممپیوتر یعنی حتما باید با کامپیوتر باشه؟ من با گوشی رفتم ولی هرچی میزنم رو ارسال ارسال نمیشه، از هلپ سنتر هم رفتم هیچی نبود که ایمیل بخواد وشرایطو بگم اصلا نمیدونم چکار کنم تروخدا کمک کنید
  میبخشید من یه ساعت پیش میام دادم که پیجم غیر فعال شده وچون حذف کردم دیگه نمیتونم وارد بشم آخرش دوباره واردش شدم ولی تمام صفحات سفیده جز تصویر پروفایلم دیگه هیچ چیز نیست امکان هیچ فعالیتی ندارم ارور میده نمیدونم چش شده لطفا کمک کنیدنه لیست فالورام نه پستام نه دایرکت نه اکسپلور هیچ کردم نیست علتش چیه چکار کنم دوباره فعال بشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   با خود اینستاگرام باید تماس بگیرید
   ترجیحا هم از مرورگر گوشی استفاده نکنید

 43. Pouya می گوید

  سلام ببخشید میشه جواب بدید
  من ۲۰ روز پیش اینستا گفت رباتی و پیجمو دیسیبل کرد همون روز درخواست دادم یه کد اومد عکس گرفتم فرستادم هنوز جواب ندادن بعد از بیست روز، چیکار کنم؟؟ ده روز پیشم آدرس ی جیمیل دیگرو دادم یه کد دیگه اومد بعد از ده روز بازم باز نشده پیجم.
  البته قسمت learn more رو زدم کد نیومد از یه سایت دیگه که میگه اکانت شما بیزینسی هست یا نه از اونجا فرم پر کردم کد اومد لطفا کمک کنید، ادرس پیج اینستاتونو میفرستید

  1. مدیر محتوا می گوید

   دوست عزیز آدرس اینستاگرام من خصوصیه و من خارج از این سایت هیچگونه مشاوره و مشورتی انجام نمیدم
   به هلپ سنتر اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید

 44. فاطیما می گوید

  سلام من دوماه پیش اینستاگرامم رو دی اکتیو کردم.حالا میخوام اکتیو کنم و رمز میزنم میگه اشتباه.برای بازیابی هم شماره تلفن میزنم میگه به دلایل امنیتی که خودتون به وجود اوردین پیوندی به این شماره ارسال نمیشه.تنها راه من مکاتبه س برای برگردوندن پیجم؟امیدی هست پیجم برگرده؟اخه شنیدم ایمیل هم بزنیم فایده نداره

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام
   بله برمی‌گرده اما باید پیگیری کنید
   یا این که پسوردتون رو به طریقی بازیابی کنید

 45. فاطیما می گوید

  خسته نباشید
  من از طریق کامپیوتر اقدام کردم و لینک عوض کردن پسورد ارسال شد اما وقتی میزنم وارد صفحه لوگین اینستا میشه لینک تو مرورگر امتحان کردم اما بازم همین اتفاق افتاد
  چکار باید کنم؟اگر زمان های دیگه امتحان کنم ممکنه درست شه؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام
   از کدوم بخشش اقدام کردید دقیقا؟ لینک تغییر پسورد برای زمانیه که شما بخواید پسوردتون رو تغییر بدید. مشکل شما برگردوندن اکانته یا فراموش کردن پسورد؟

 46. فاطیما می گوید

  من دی اکتیو کردم.حال رمزو میگه اشتباه‌.شماره ای که باهاش اکانت داشتم رو میزنم و لینک میفرسته تا پسورد جدید بزنم اما وقتی روی لینک میزنم دوباره وارد صفحه لاگین میشه.
  یه جا خوندم که نوشته بود اگر از طریق شماره یا ایمیل رمزو تغییر بدین میتونید وارد اکانت شین اما نمیتونم با این لینک رمزو تغییر بدم

 47. فاطیما می گوید

  مشکلم فراموش کردن بسورد اکانتی که دی اکتیو کردم.لینک برای تغییر بسوردمم میفرسته به شماره م اما وقتی میزنم روی لینک دوباره وارد صفحه لاگین اینستا میشه

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   این لینک پسورد شما رو ریست می‌کنه و باید بتونید پسورد جدید تعیین کنید.
   اگر موفق نشدید، باید ایمیل بزنید به اینستاگرام و مشکلتون رو اعلام کنید. چون دی اکتیو کردید از طریق بازیابی پسو
   احتمالا ازتون تایید هویت (عکس پاسپورت یا کارت ملی که کنار صورتتون قرار گرفته) رو خواهند خواست
   یه مدتی طول میکشه ولی درست میشه

 48. فاطیما می گوید

  خدا خیرتون بده واقعا ممنون که وقت میزارین کلی کمکم کردین🌻فقط معذرت میخوام یه سوال دارم
  وارد هلپ سنتر شدم کدوم فرم پرکنم؟کدوم بخش؟بخش مشکل ورود به اکانت؟یااینکه به ادرس اینستاگرام ایمیل بدم و مشکلمو شرح بدم؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   فکر می‌کنم ایمیل زدن و توضیح مشکل راه‌گشاتر باشه برای شما
   راه اول رو هم یه تستی بکنید شاید زودتر به جواب برسید
   امیدوارم موفق باشید

 49. Ali abdi می گوید

  سلام ببخشید یه پیجی هست دوازده ساله غیرفعاله اسم وفامیلیم روی پیجش هست ایا راهی داره اسم پیجو بدست بیارم؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام. البته اینستاگرام کمتر از ۱۱ ساله که لانچ شده نمی‌دونم چطوری اسم شما به مدت ۱۲ سال روی یک پیج غیرفعال بوده
   و منظورتون از غیرفعال اینه که شخص دیگه‌ای این پیج رو داره و فعالیتی براش انجام نمیده؟

 50. محمدتیموری می گوید

  سلام من بابت رفتن به نرم افزارهای افزایش فالوور داخل پیجم دیگه نمیتونم واردشم همش میزنه بعدا دوباره امتحان کنید چیکارکنم بتونم دوباره واردشم توروخدا راهنمایی کنین ۲۵۰هزارتا فالوور داشتم

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام
   قاعدتا فعالیت پیجتون محدود شده و بعد از بازه زمانی ذکر شده میتونید واردش بشید. صبور باشید راه دیگه‌ای نداره

 51. Ali abdi می گوید

  منظورم سال ۲۰۱۲انلاین بوده اخرین بار،چون غیر فعاله این چند سال ،اسم من هم روی پیجشه ،نه این که دزدیده،فقط خواستم اسم پیجو بگیریم چیکار میتونم انجام بدم چه راه حلی داره

 52. Hana می گوید

  باسلام
  پیج من بیشتراز دو هفتس بخاطر استفاده بیشتراز Vpn دیسیبل شده چن باری هم فرم پرکردم و عکس فرستادم ایمیلم میفرستم ولی متاسفانه تاحالا هیج جوابی نگرفتم چرا؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   چون شما تنها کاربری نیستید که اکانتش به مشکل خورده

 53. فاطمه می گوید

  سلام و با تشکر من دیشب بدون هیچ اخطار و کار اشتباهی پیجم پرید و نمیتونم واردش بشم میگه همچین ایدی ای وجود نداره تو هلپ سنتر هم ایدیم ارور میده و نمیتونم درخواست بفرستم لطفا کمکم کنید چیکار کنم؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   چه اروری به شما میده؟

 54. Sevda می گوید

  سلام وقتتون بخیر من یه پیج بلاگری داشتم با یه نفر بحثم شد گفت پیجتو میبندم من باورم نشد بعد نیم ساعت پیجم پرید به انستاگرام خیلی ایمیل زدم کد رو نوشتم عکس انداختم همه راه رو امتحان کردم در نهایت برام ایمیل اومد برای اینکه کمک کنه اطلاعات بهش بدم منم این کارو کردم الان ۵ الی ۶ روزه جوابی ارسال نشده
  بنظرتون چیکا باید چطوری بر گردونم

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   هیچی باید صبر کنید تا اطلاعاتتون رو بررسی کنن

 55. امير می گوید

  سلام خسته نباشید
  اچه در جریان باشید تازگیا اینستاگرام یه باگی داره که اکانتو از دسترس خارج میکنه
  من داشتم استوری هارو میدیدم یهو منو برد تو صفحه من ربات نیستم و تشخیص داد ربات نیستم بعد به شماره ای که باهاش اکانتمو ساخته بودم کد تشخیص فرستاده ولی متاسفانه من شمارمو عوض کردم راهی هم نداشت که به ایمیلی که اکانتم روش سینکه کدو بفرسته حالا منو از اکانت انداخته بیرون نمیتونم واردش بشم اگه راه حلی هست لطف کنینی بگین خیلی ممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به هلپ سنتر ایمیل بزنید

 56. Hana می گوید

  سلام وقت بخیر من نزدیک بیست روزه دیسیبل هست پیجم چن باری فرم پرکردم و رمز وعکس فرستادم براشون جوابی ندادن فعلا. میشه این بار از ی جمیل دگ فرم‌پرکنم و عکس بفرستم براشون؟ یا فقط با همین یک ایمیل باید باشه؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   می‌تونید
   مهم اینه که احراز هویت بشید

 57. Hana می گوید

  همش الکیه بدون دلییییییییل دیسیبل میشی و سه هفته گذشت و پیجم برنگشت 🙂😏😒

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   قاعدتا موقع لاگین کردن پیامی براتون میاد که درباره غیرفعال شدن توضیح میده
   اون پیام چی میگه؟

 58. مصطفی می گوید

  من انیستاگرام وارد میشم و وقتی وارد این صفحه بازیابی میشم… مینویسه یوزر نم را درست وارد کنید.. درست هم وارد میکنم…. 😑

 59. مصطفی می گوید

  و وقتی این صفحه رو تکمیل کردیم… باید بعدش عکس سلفی از خودمون بگیریم؟؟ بفرسیم براشون

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلفی به همراه پاسپورتتون کنار صورت

 60. Hana می گوید

  “حساب شما به دلیل نقص شرایط ما غیرفعال شده با نحوه بازیایی حسابتان آشنا شوید”
  ولی من اصلا نقص شرایطی نکردممم فقط با vpn میرفتم بخاطرضعیف بودن نت بجز این کار دگ ای نکردم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   وقتی شما مدت طولانی با آی پی‌ای غیر از آی پی معمولتون وارد اینستاگرام میشید و فعالیت می‌کنید، اینستاگرام تصور می‌کنه اکانت شما هک شده یا به نوعی قصد سواستفاده دارید به همین دلیل غیرفعال شده. وارد هلپ سنتر بشید و مشکل رو توضیح بدید.

 61. Aran می گوید

  سلام خسته نباشید اکانت من متاسفانه به دلیل نصب آنفالویاب مسدود شده. و این ارور رو میده.
  Oops an error occurred
  هم رمز عبور رو عوض کردم. هم از دستگاه دیگه وارد شدم. هیچ جوری درست نشده.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   در اولین اقدام آنفالویاب رو حذف کنید

 62. بهنام می گوید

  سلام خسته نباشید .پیج من بخاطر ارسال محتویات دی اکتیو شده از طرف اینستاگرام.همه ی این کارهایی که گفتید رو انجام دادم .اما هنوز نیومده چقدر باید صبر کنم هروز چند مرتبه تلاش میکنم .امکانش هست یه تلفن بدید من تلفنی توضیح بدم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر ما مشاوره تلفنی نداریم و نیازی نیست شما چند مرتبه در روز تلاش کنید. یکی دو هفته‌ای باید صبر کنید

 63. Hana می گوید

  سلام از هلپ سنتر براشون توضیح دادم برام ایمیل فرستادن بخاطر رعایت نکردن قوانین غیرفعال کردیم اگه فکر میکنید اشتباه شده از ی سایت که پایین گذاشته بود وارد بشید و من برای چندمین با فرم پرکردم و عکس فرستادم از بیست روز گذشته بنظرتون جواب میده؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   بله صبور باشید

 64. معین می گوید

  سلام من گوشیم خراب شده بود دادم درستش کردن تمام برنامه هام پاک شد حتی gmailبرداشته شده آیا امکان بازگرداندن اینستاگرام قبلی وجود دارد

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   دوست عزیز پاک شدن اپلیکیشن ربطی به پاک شدن اکانت نداره
   کافیه اپلیکیشن ها رو دوباره نصب کنید و تک تک وارد همه‌شون بشید

 65. فاطمه می گوید

  سلام واسه وقتی فرم پرمیکنیم واسه سن اینستا که قفل شده وقتی ارسال میشه باید چیزی بگه یا نه یا چند روز دیگه جواب میدن

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   باید صبر کنید تا جواب بدن

 66. Hana می گوید

  سلام.. من امروزصب بعد چهار هفته پیجم برگشت بسیار مچکرم ار راهنمایی هاتون❤😍

 67. نیکی می گوید

  سلام. ببخشید اینستاگرام من از ۲۳ اکتبر غیرفعال شده توسط اینستاگرام. من یه صفحه شخصی دارم که هیچ کار خلافی هم نکردم. صفحه هم تجاری نیست. پرایوت هست.
  از حدود ۳ هفته پیش حتی دیگه user رو هم میزنه وجود نداره. از اکانت دیگه چک کردم، اسم پروفایل زده delete… و یه کلمه طولانی پشتش. آیا واقعا حدف کرده صفحه رو؟
  البته هنوز user قبلیم آزاده
  ارزش معنوی برام داره و خاطره.
  اگه راهی داره که برگرده لطفا کمکم کنین. در صورت بازگشت هزینه داره بفرمایید

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   بله اینطور که به نظر می‌رسه حذف کرده و یک غیرفعال شدن ساده نیست
   می‌تونید به خود اینستاگرام پیام بدید و ببینید آیا راهی برای برگردوندن صفحه وجود داره یا نه. اگر خودشون راه حلی ندن راهی برای برگردوندنش وجود نداره

 68. مهدی می گوید

  سلام دخل پیجم بودم از طریق کامپیوتر که خارج شد یهوو و دیگه حتی از طریق گوشی هم وارد نشد به اکانتم در اوایل این پیام رو یکبار بهم داد
  Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  ولی بعد از این دیگه این پیام نیومد ولی مدام ای پیام رو میده
  Oops an error occurred
  از طریق گوشی دیه هم اقدام کردم ولی فایده نداشته ولی پیجم رودوستان میتونن مشاهده کنن و تمام پیامهام سرجاشه و حذف نشده میتونید بگید چه بلایی سرپیجم اومده؟ و چیکار کنم خوب بشه

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   دسترسی خودتون به پیج دچار ایراد شده. میتونه دلایل مختلفی داشته باشه
   یک دور اپلیکیشن اینستاگرام رو پاک و دوباره نصب کنید و سعی کنید وارد بشید
   در صورتی که مشکل پیش اومد با خود اینستاگرام تماس بگیرید

 69. زهرا - ص می گوید

  سلام وقتتون بخیر ، من یه پیج دارم با ۱۲۰۰۰ فالور ولی دو سه روز پیش پیام برام اومد که به خاطر نقض قانون کپی رایت پیج شما غیر فعال شده یعنی وقتی از پیجی دیگه میرم پستهام و عکس پروفایلم دیده نمیشه ولی تعداد فالورها و فالویینگ ها و پستها و حتی بیوی پیجم دیده میشه بعد با اینستا مطرح کردم جواب اومد که به شما هشدار دادیم و الان پیج شما رو غیر فعال کردیماگه میخوایید تجدید نظر بدید منم تجدید نظر دادم اینستا از طریق ایمیلم جواب داد که ما تجدید نظر شما رو بررسی میکنیم و باکارشناسان اینستا مطرح میکنیم و یه کد داده ولی هیچ پیامی ننوشته که عکسو مشخصاتتون رو با کد بفرستید حالا به نظر شما من اون کد رو با عکس خودم بفرستم یا صبر کنم اینستا خودش پیام بده ؟ و آیا پیجم برمیگرده؟ لطفا جوابم رو بدید ممنون

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   برمی‌گرده ولی یه مقدار زمان می‌بره. منتظر پاسخ اینستاگرام باشید
   و از این به بعد درباره هرگونه محتوا اعم از فیلم عکس موسیقی و … که منتشر می‌کنید دقت کنید که یا کپی رایت نداشته باشه یا حتما کپی رایتش رو ذکر کنید تا دیگه این مشکل براتون پیش نیاد

 70. زهرا - ص می گوید

  ممنون از پاسخگوییتون دستتون درد نکنه واقعا وقتی گفتید برمیگرده خیلی خوشحال شدم ممنون از اینکه دلگرمم کردید خسته نباشید و موفق باشید

 71. مهدی می گوید

  اینستا رو پاک کردم و دوباره نصبیدم ولی فایده نداشت….اصلا اجازه ورود بهم نمیده و مدام این پیام میاد رو صفحه Oops an error occurred
  چطوری باید با اینستا تماس بگیرم؟

 72. مهدی می گوید

  سلام دخل پیجم بودم از طریق کامپیوتر که خارج شد یهوو و دیگه حتی از طریق گوشی هم وارد نشد به اکانتم در اوایل این پیام رو یکبار بهم داد
  Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  ولی بعد از این دیگه این پیام نیومد ولی مدام ای پیام رو میده
  Oops an error occurred
  از طریق گوشی دیه هم اقدام کردم ولی فایده نداشته ولی پیجم رودوستان میتونن مشاهده کنن و تمام پیامهام سرجاشه و حذف نشده میتونید بگید چه بلایی سرپیجم اومده؟ و چیکار کنم خوب بشه

  اینستا رو پاک کردم و دوباره نصبیدم ولی فایده نداشت….اصلا اجازه ورود بهم نمیده و مدام این پیام میاد رو صفحه Oops an error occurred
  چطوری باید با اینستا تماس بگیرم؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   به help center اینفوگرام پیام بدید که راهنماییتون کنن

 73. مهدی می گوید

  سلام پیج من دو هفته پیش یه پیام اومد که پیج شما در معرض حمله فیشینگ قرار گرفته است و………
  الان دوهفته است که پیجم همونطوری مونده میگه پوشش خبری باز خوانی نمیشود یه بار میگه ویدیو از صورتت یه بار یه صفحه سیاه میاد میگه

  Confirm Your Info on the App

  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.

  یه بار صفحه سفید میاد میگه
  Oops, an error occurred.
  والا دیگ صبرم سر اومده داره یک ماه میشه هنوز درست نشده پیجم تو روخدا یه راه حل بگین چندین بار رمز پیجمو عوض کردم جیمیل شماره همچی در دسترسم هست

 74. مائده می گوید

  سلام من ۲ماهی هست پیجمو دیلیت موقت زدم بعد الان که میخام برگردم رو اکانتم میگه حساب شما به دلیل نقض شرایط ما غیرفعال شده است بیاموزید چگونه ممکن است بتوانید حساب خود را بازیابی کنید😐میشه کمکم کنید چیکار باید بکنم ممنون🙂🙏🏽

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   به هلپ سنتر اینستاگرام مراجعه و مشکل خودتون رو مطرح کنید

 75. فاطمه می گوید

  وقتتون بخیر
  من یه پیج داشتم یک ماهی میشه که ساختمش بعد دوروز زیاد فالو کردم واینکه پیجم رو با ایمیلم ساختم امشب نتونستم وارد پیجم بشم واینستا منو از اکانتم خارج کرد دوباره یوزرنیم وپسورد رو زدم شماره تلفن خواست ازم منم شمارم رو زدم کد اومد کدرو وارد کردم
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  این پیام رو دریافت کردم
  پیجم برمیگرده؟
  رفتم قسمت هلپ سنتر اینستاگرام که فرم رو پر کنم همه چی رو هم درشت میزنم ولی ارور میده که ایدی درست نیست باید چیکار کنم؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   فاطمه عزیز متن پیامشون رو به دقت بخونید. خودشون نوشتن که بعد از حدود ۲۴ ساعت پیجتون برمی‌گرده

 76. آزاده می گوید

  سلام من طبق این آموزش درخواست میدم ولی وقتی گزینه send رو میزنم این اخطار برام میاد و اصلا درخواستم ارسال نمیشه
  درصورتیکه آیدیم همین بود و چندین بار چک کردم ولی بازم همین اخطارو میده
  We cannot find any record of the user ID that you entered.

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   مطمئنید که اینستاگرامتون رو موقت دی اکتیو کردید و کل اکانت رو پاک نکردید؟

 77. مهین می گوید

  سلام وقت بخیر
  من پیج اینستاگرامم رو دیلیت اکانت موقت زدم .اما چون میخواستم چک کنم دوباره میتونم وارد بشم برگشت زدم .اما حالا برای بار دوم می‌خوام دیلیت اکانت موقت بزنم نمیشه برام ارور میزنه

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام
   حداقل یک هفته باید از اکتیو شدنتون بگذره که بتونید دوباره دی اکتیو کنید

 78. ترنم گلشنی می گوید

  سلام
  به مرحله آخر که میرسم , send رو میزنم خطای زیر رو میده
  Sorry, something went wrong.
  We’re working on getting this fixed as soon as we can.
  Go back
  خیلی هم تکرار کردم ولی همیشه این خطا رو میزنه چه با گوشی و لپ تاپ
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  باتشکر

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام
   با یا بدون فیلترشکن امتحان کنید

 79. آزاده می گوید

  من پیجمو دی اکتیو نکردم خود به خود از صفحه خارج شد و بعد دیدم کلا بالا نمیاد از پیج دیگه ای چک کردم دیدم اصلا ایدیم نیست یعنی دیسیبل شده… فک میکنم زیاد انفالو کردم که اینجوری شد حالا این فرم درخواست رو که پر میکنم این اخطارو میده We cannot find any record of the user ID that you entered. باید چکار کنم؟؟یعنی کلا از دسترس خارج شده و راه برگشتی نیست؟؟

 80. ابراهیم می گوید

  سلام خسته نباشید من تمام کارهای رو که گفتید انجام دادم ولی دسترسی به ایمیل خودم ندارم ولی شماره که با اون اکانت ساختم دارم الان اگر اینستاگرام بخواد با من تماس بگیرد به هردو پیام میده یا فقط جیمیل

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   سلام دسترسی به هلپ سنتر فقط با ایمیل امکان پذیره. تلاش کنید ایمیل متصل به اکانتتون رو پیدا کنید

 81. Behnam می گوید

  سلام امروز به صورت یهویی اکانت من پرید و هر چقدر نام کاربری و… رو میزنم میگه همچین حسابی وجود ندارد ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   به هلپ سنتر اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکلتون رو مطرح کنید

 82. Mohi می گوید

  سلام پیج من دسیبیل شده وقتی میزنم فرم رو برام میاره پر می‌کنم اسم آیدی منو ارور میده میشه بگید مشکلش چیه آیا پیج من برمیگردع یانه ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   برمیگرده اگر آیدی رو شناسایی نمیکنه به هلپ سنتر ایمیل بزنید

 83. Ali می گوید

  سلام اکانت من ۳۵ روز پیش از طرف اینستاگرام دیسیبل شد و شماره همراه دادم کدی که اومد تایید کردم و گفت ۳۰ روز دیگه درخواست بدید برای بازبینی من تمام مراحی که میشد از دیسیبل شدن دراورد انجام دادم بعد از مدت ۳۵ روز که میرم وارد پیج‌شم این پیام میاد Your account has been deleted for not following our terms. You won’t be able to log into this account and no one else will be able to see it. We’re unable to restore accounts that are deleted for these types of violations. و اخر این جمله گزینهlet us to know رو برام نمیاره. امکان بازگشت پیجم هست‌ یا کلا پاک کرده؟

  1. مدیر محتوا آکادمی اینفوگرام می گوید

   متاسفانه کلا پاک شده

 84. Amir می گوید

  من دو روزی هست پیچم دیسیبل شده بعد الان اون کار کار هایی که گفتین انجام دادم بعد چی میشه باید کد بیاد کد کجا میاد باید چه کار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   باید صبر بکنید تا براتون ایمیل بشه و این مدتی طول میکشه

 85. bita می گوید

  سلام.من پیجم دیشب دی اکتیو شد ینی اینستا منو ربات فرض کرد و من تمام مراحل برای اینک ثابت کنم ربات نیستم رو انجام دادم..اخرین مرحله باید ب خطم یه کد ارسال میشد ک بزنم و وارد شم..ولی هرکاری میکنم کد ارسال نمیشه میگه this field is required….چیکار باید کنم?قبلا هم اینجوری شده بود ک کد برام ارسال میشد

 86. آزاده می گوید

  من پیجم دیسیبل شده یبار ایمیل زدم به هلپ سنتر
  قبلا که فرم رو پر میکردم کلا پیجو شناسایی نمیکرد الان مجدد که فرم رو پر میکنم این اخطارو میده
  Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review.
  باید چکار کنم؟؟چجوری تایید کنم؟؟تو اینستا اصلا پیج بالا نمیاد

 87. علیرضا می گوید

  سلام.چندروز پیش ناگهان تو اینستا پیام اومد که log out هستید و بعدش هر مشخصه ای اعم از ایمیل ،شماره ونام کاربری میزنم مینویسهuser not found.در قیمت help هم که اشاره کردید دکمهsend رو میزنم اما هیچ عکس العملی نشون نمیده.از اینستا دوستان هم پیج بنده کلا نیست و خالی از فالوور وعکس و….هست.اکانت من پاک شده یا دیسابل؟اگر پاک شده امکان بازگشت داره؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به خود اینستاگرام ایمیل بزنید و بپرسید

 88. فاطمه می گوید

  سلام.من وقتی وارد پیجم شدم یهو دیدم که خارج شدم از پیج و ی متن اومد که نوشته بود تایید کنیید که ربات نیستید .بعدش که تایید کردم نوشت ی شماره وارد کنید تا کدش بیاد بعد که کدو وارد کردم پیج دی اکتیو شد.لطفا راهنمایی کنید الان چطور پیجمو برگردونم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   مراحل بازگردانی پیج در همین پست شرح داده شده فاطمه عزیز

 89. سحر می گوید

  سلام تمام این کارهایی که گفتین من انجام دادم و برام ایمیل کردن ومن هم عکس گرفتم فرستادم اما ۷۲ساعت‌گذشته و اتفاقی نیوفتاد باید چی کارکنم باید بازم صبرکنم ؟!یا بازهم ایمیل بزنم دوباره تمام مراحل رو انجام بدم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر داشته باشید

 90. اسما می گوید

  من فرم رو که پر میکنم این اخطارو میده
  Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review.
  در صورتی تو اینستا اصلا پیج بالا نمیاد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیلتون رو چک کنید ببینید هیچ ایمیلی برای تایید هویت براتون ارسال شده یا نه
   اگر نشده بود به خود اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل رو مطرح کنید

 91. ترنم گلشنی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  دو هفته شد ولی خبری از باز شدن پیج نشد,راهکاره دیگه میفرمایید؟ممنون

 92. الهه می گوید

  سلام پیج من توسط اینستاگرام دیسیبل شده و پیامی اومده با محتوا زیر
  Your account has been disabled,follow the next step within 30 days so you can request a review
  میخوام بدونم تا یک ماه غیرفعالم کرده و بعدش فعال میشه؟یعنی قبلش تلاش فایده نداره یا اینکه تا یه ماه فرصت داده پیام بدم برای بازگردانیش

  چون الان سه هفته شده و بارها از سه طریق درخواست دادم و عکس و مدارک فرستادم وجواب نگرفتم
  قبلش هم ریپورت شدم و یکی دوتا پستهام هم که فقط موسیقی بوده و زیرش نام خواننده و مشخصات هشتک شده بود دلیت کرد و یهو پیج پرید و الان میگه بدلیل محتوای نادرست درصورتی که محتوای پیج من اموزشیه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ببینید اینستاگرام متاسفانه نسبت به موسیقی و عکس و هرگونه محتوای کپی رایت دار بسیار حساسه. شما گام‌هایی که براتون مشخص شده رو انجام بدید تا پیجتون احتمالا تا یکی دو هفته آینده برگرده

 93. صادق می گوید

  من پیجم دیشب پرید بیرون بعد دوتا ایمیل اومد یکیش گفت غیر فعال شدی دومی گفت عکس خودت و یک عدد دست نویس رو بفرست منم فرستادم بعد ک اون عکس رو تایید کنند چی میشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   پیجتون بعد از مدتی برمی‌گرده
   در متن هم شرح داده شده لطفا متن رو مطالعه کنید

 94. محمد حسین می گوید

  با سلام آیا استفاده از برنامه اینستاگرام تحت ویندوز Grids باعث مسدود شدن اکانت می شود . با تشکر

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   خیر

 95. حامد می گوید

  سلام پیج اینستاگرامم کلا رفته نه اسمی نه نشانی میاد اسم ایدی اینستاهم میزنم وجود نداره اصلا فقط یه استوری از خوزستان گزاشتم که اب نداره.. پیج کاریمه لطفا کمکم کنید.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   حامد عزیزم مراخل گام به گام رفع مشکل در متن شرح داده شده. لطفا مطالعه کنید و در صورت حل نشدنش مشکلتون به هلپ سنتر اینستاگرام ایمیل بزنید

 96. جواد می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید من یه پیج تو اینستا لایک کردم یهویی وارد یه صفحه شد و از من پرسید که شما ربات هستید و منم پاسخ دادم خیر بعد چند تا تصویر برام اورد که باید گزینه مورد نظر انتخاب میکردم بدلیل اینکه تصاویر کامل لود نشده بود دوباره رفرش زدم که متاسفانه یهویی از صفحه اینستاگرام خارج شد و بعد از یه اکانت دیگه پیجمو سرچ کردم شبیه این پیج هایی شده بود که انگار پاک شده یا حذف کردن باید چیکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   مراحل در متن توضیح داده شده لطفا مطالعه کنید

 97. امیرمژدی می گوید

  من اکانتم دی اکتیو شده مراحل شما رفتم اما میزنه آیدی شما پیدا نشد همه مراحل دقیقا مثل توضیحات شما رفتم همش پیام میده آیدی شما رو نتونستیم پیدا کنیم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به خود اینستاگرام

 98. امیرمژدی می گوید

  البته تو آموزشتون نوشتین یک هفته بعد وارد بشین من تازه دیروز دی اکتیو شده پیجم بعد اگر خواستم ایمیل بزنم موضوع متن چی بنویسم ممنون میشم توضیح بدین

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   یک هفته بعد به معنی یک هفته بعد از دی اکتیوی هستش که خودتون انجام دادید
   ایمیل می‌زنید و میگید که پیجتون دی اکتیو شده و الان برای برگردوندنش با فلان مشکل مواجه هستید

 99. ارکیا جعفری فرید می گوید

  سلام وقت بخیر
  امروز خواستم یه پیج جدید با ایمیل پیج قبلیم درست کنم که نشد و پیج قبلیم هم پرید
  الان این خطا رو میده Your Account Has Been Disabled Your account has been disabled. Follow the next steps within 30 days ) so you can request a review. )
  گزینه Next رو که زدم ازم شماره خواست ، شماره رو که تایید کردم ، گفت ۲۴ ساعت آینده خبرت میکنیم
  از طریق اون فرم هم میخوام درخواست بدم ، میگه یوزرنیم وجود ندارد
  پیج هم از نوع فن پیج بود ، گزاشته بودم رو FanPage ، من فن پیج مهراد جم بودم
  الان چی کار کنم پیجم برگرده ؟
  خیلی ممنون از شما

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر کنید تا ۲۴ ساعت بگذره و عجله نکنید

 100. محمد می گوید

  محمد
  ۲ روزه قبل
  سلام

  خسته نباشید

  من مشکل تایید دو مرحله ای اینستاگرام داشتم و برنامه تایید دو مرحله ای هم پاک شده بود و کد بازیابی نداشتم

  از قسمت پشتیبانی درخواست دادم و اطلاعاتی که خواستند را دادم براشون و اونا هم تایید کردن اطلاعات را

  و برام اینا فرستادن
  ترجمه شده به فارسی:
  سلام، به نظر می رسد احراز هویت دو عاملی برای حساب شما خاموش شده است و اکنون باید بتوانید وارد شوید. احراز هویت دو عاملی یک ویژگی امنیتی اضافی است که هنگام ورود به سیستم Instagram از یک دستگاه ناشناخته ، باید کد امنیتی یا کد پشتیبان را وارد کنید. درباره احراز هویت دو عاملی بیشتر بیاموزید: https://help.instagram.com/566810106808145؟ref=cr اگر هنوز قادر به ورود به سیستم نیستید ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشکلات ورود به سیستم مشترک ، به مرکز راهنمایی مراجعه کنید: https://help.instagram.com/1068717813216421؟ref=cr با تشکر

  اما الان که من می‌خوام برم توی پیجم هنوز تایید دو مرحله ای فعال هست؟
  چرا؟
  باید چیکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به هلپ سنتر ایمیل بزنید

 101. ش می گوید

  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  برای من همش اینو میفرسته وقتی ام با اینستا دارد میشم میزنه دانلود selfi captcha انجام نشد
  هرچی شمارمو میزنم ایمیل میزنم کد وارد میکنم ولی باز پیجم ارور میده چیکار باید بکنم ب اینستا طبق اون لینک پیام دادم ولی میزنه این پیج فعال است لطفا راهنمایی کنید ممنوم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   از ربات یا فیلترشکن استفاده کردید؟

 102. محمد می گوید

  سلام میشه آدرس دقیق شا بدید که بهشون ایمیل بزنم
  توی help center من چیزی پیدا نکردم متاسفانه

 103. محمدامین می گوید

  با سلام
  من وقتی درخواست میدم این ارور رو میده
  Sorry, something went wrong.
  We’re working on getting this fixed as soon as we can.

  چیکار باید بکنم ؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر :دی
   از اینستاگرام خارج بشید، اپلیکیشن رو کامل ببندید و بعد از چند دقیقه دوباره امتحان کنید

 104. امیرمژدی می گوید

  سلام من میخوام برای پیج دی اکتیو شده به اینستاگرام ایمیل بزنم ایمیل اینستاگرام این هست یا ایمیل دیگه هستش support@instagram.com و این اینکه با هر ایمیلی به اینستاگرام ایمیل بزنی مشکلی نداره یا باید یک ایمیل به نام پیجم درست کنم با اون ایمیل بزنم و داخل پیامی که دارم به اینستاگرام میفرستم اسم پیجم رو هم توش بنویسم یا خیر مرسی از سایت خوبتون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   مشکلی نداره و قطعا باید آیدی خودتون رو ذکر کنید

 105. Bijoo می گوید

  سلام ، پیجم خود برخود دی اکتیو شده ، تمام کار های بالا رو انجام دادم هنگام سند کردم پیغام میده Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review. منچطور باید در اینستای غیر فعالم نامم رو تایید کنم!!!!

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به هلپ سنتر ایمیل بزنید

 106. بابک سلطانی می گوید

  سلام

  باتشکر از توضیحات خوب و مفیدتون

  میشه لطف کنید مسیری رو که ازداخل help center رفتید تا به این فرم رسیدید بفرمایید

  با تشکر از شما

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   تمام جزییات از جمله لینک در متن ذکر شده

 107. S.siii می گوید

  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  سلام برای من این پیام اومده
  و next هم نمیتونم بزنم
  پیجمم شده Instagram user.
  هیچ کاری نمیتونم بکنم؟درست نمیشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   درخواست بازگردانی اکانت باید بدید

 108. کریمی می گوید

  سلام پیج من بی دلیل تعلیق شد و دیگه نتونستم بر گردنم یعنی میگه به دلیل عدم رعایت قوانین تعلیق شده.ممنون میشم کمک کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   راستش بدون اطلاعات بیشتر از پیج شما هیچ کمکی نمی‌تونیم بکنیم

 109. علی می گوید

  سلام اکانت من تعلیق شده چون ۱۰۰۰ نفری انفالو کردم دقیق همین ارور دیسیبل رو میده همین کاری که گفتید را امتحان کردم پیام دادم ولی آخرش وقتی زدم ارسال زد درحال حاظر نمیتوانید از این ویژگی استفاده کنید
  مشکلش چیه
  آیا میتوانم با استفاده از برنامه جیمیل به ایمیل اینستاگرام پیام بدم و بهشون موضوع را بگم ؟؟؟…..

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   این مشکل فالو آنفالو معمولا با یکی دو روز صبر کردن برطرف میشه. اگه برطرف نشد ایمیل بزنید

 110. علی می گوید

  ببخشید به support@instagram.com ایمیل الان بزنم چون درست نشده

 111. belami می گوید

  سلام من گوشیم فلش کردم و اینستاگرام پرید قبلا با شماره تلفنم ثبت نام کردم حالا که میخوام برشگردونم و اسم اکانتمو میزنم فراموشی رمز میزنم مستقیم میره رو ارسال فیسبوک و گزینه ارسال پیامو نداره و شماره تماس هم بهش میدم بازم هیچی..میشه راهنمایی کنین؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   همیشه یه گزینه نمایش داده میشه که شما یک راه متفاوت رو برای لاگین انتخاب کنید. از اون گزینه باید استفاده کنید

 112. امیر محمد صباغ می گوید

  با سلام
  من با مشکل ورود مواقع شدم از پیجم پریدم بیرون خواستم دوباره رمزو عوض کنم دیدم نه شماره ای نه ایمیلی رو پیج ثبت شده باید چکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل به هلپ سنتر

 113. علی می گوید

  سلام من مشکل را به اینستا گرام گفتم این جواب را داد
  You’ve reached us at a channel that we no longer support. Please visit the Help Center to find answers to many frequently asked questions and up-to-date forms you can use to contact us:
  چیکار کنم

 114. سام نظری می گوید

  سلام و مرسی بابت حوصله ی وافرتون.
  من پیج های زیادی دارم و با اینکه زیاد دیسیبل شدن و با ارسال عکس خیلیاشونو برگردوندم،اما اخیرا اینستاگرام بعد از ارسال عکس اعتبارسنجیه من،این پیغام رو میفرسته:

  We can’t give you access to this account or continue to process your request because we haven’t received an acceptable image to verify account ownership.
  به نظرتون مشکل از کجاست؟میشه یه نمونه از طریقه صحیح گرفتن عکس و همچنین چگونه بودنه خود عکس ارایه بدین؟؟
  بازم ممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر اولین باریه که برای احراز هویت دچار مشکل شدید به اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکل رو توضیح بدید. عکس باید شامل صورت شما به همراه صفحه اول پاسپورت یا کارت ملی در کنار صورتتون باشه

 115. سام نظری می گوید

  ایمیل اولیه در پاسخ به درخواست من،این هست.
  یعنی یک کد میفرسته به ایمیل و میگه اونو روی کاغذ بنویس و…
  در واقع از من درخواست ارایه کارت هویتی نمیکنه
  Hi,

  Thanks for contacting us. Before we can help, we need you to confirm that you own this account. Please reply to this message and send us a photo of yourself holding a hand-written copy of the code below:

  ۱۵۸۷۷

  Please make sure that the photo you send:

  – Includes the above code hand-written on a clean sheet of paper, followed by your full name and username
  – Includes both your hand that’s holding the sheet of paper and your entire face
  – Is well-lit, and is not too small, dark or blurry
  – Is attached to your reply as a JPEG file

  Keep in mind that even if this account doesn’t include any pictures of you or is used to represent someone or something else, we won’t be able to help until we receive a photo that meets these requirements.

  Thanks,
  The Instagram Team
  ولی وقتی روی کاغذ کد و آیدی پیج رو مینویسم و پایین صورتم میگیرمو میفرستم،اون ایمیل we cant give access رو میده

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ریپلای کنید و بگید کاری که ازتون خواسته شده رو انجام میدید ول با این حال بهتون دسترسی داده نمیشه

 116. X girl می گوید

  سلام وقتتون بخیر چند وقت پیش من یهو از پیجم انداخته شدم بیرون نمیدونم چرا برای بقیه فالورام پیجم نمیاره مثل پیجایی ک دلیت اکانت زدن خودمم میخوام برم وارد شم میزنه یوزر نات فوند چجوری درستش کنم ؟ برای ایمیلمم هیچ پیامی نفرستادن

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به صفحه لاگین برید و گزینه learn more رو کلیک کنید. در مرحله بعد اطلاعات شخصی اکانتتون (یعنی اسم و فامیل خودتون که صاحب پیج هستید و اطلاعات پیج) رو ثبت کنید و منتظر باشید تا خود اینستاگرام برای احراز هویت باهاتون تماس بگیره

 117. لطفا کمک کنید می گوید

  سلام وقت بخیر
  من گوشی ام را ریست فکتوری کردم و برنامه تایید دو مرحله ای پاک شد و کد های پشتیبان هم ندارم

  من ایمیل دارم روی اکانت که بهش دسترسی هم دارم رمز پیج هم دارم و مشکلی از این بابت نیست

  من فرم درخواست پشتیبانی را پر کردم و عکس ارسال کردم براشون و اونا هم پیام برام فرستادن که
  Hi,

  It looks like two-factor authentication has been turned off for your account, and you should now be able to log in.

  Two-factor authentication is an extra security feature that requires you to enter a security code or backup code when you log into Instagram from an unknown device. Learn more about two-factor authentication:
  https://help.instagram.com/566810106808145?ref=cr

  If you’re still not able to log in, you can visit the Help Center to learn more about common login issues:
  https://help.instagram.com/1068717813216421?ref=cr

  Thanks

  و طبق این پیام یعنی تایید دو مرحله ای را برای من غیرفعال کردن

  اما هنوز فعال هست تایید دو مرحله ای برای پیج من و من نمیتوانم وارد شوم
  درخواست هم که بدم فقط یه بار جواب میدن اون هم با ایمیل جدید
  و با ایمیل خود اکانت دیگه جواب نمیدن و فقط همین پیام را ارسال میکنن
  الان من باید چیکار کنم؟
  لطفا کمک کنید
  به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام هم که پیام میدم میگه بردی help center و ما دیگه در این کانال پشتیبانی نمی کنیم
  تو هلپ سنتر هم که چیزی نیست مثلاً فرمی که برای اینستا ارسال کنیم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   وارد لینک دوم بشید و مشکلتون رو برای هلپ سنتر بفرستید
   اگر موفق نشدید وارد صفحه لاگین بشید و از اونجا به قسمت مشکلات لاگین برید و مشکل رو بیان کنید براشون

 118. لطفا کمک کنید می گوید

  سلام وقتتون بخیر ممنون از پاسخگویی تون
  داخل لینک دوم فرم یا قسمتی نیست که پر کنم و برای هلپ سنتر بفرستم
  توی این قسمت فقط میگه که چطوری رمز تونا عوض کنید و چطوری ایمیل و شماره اکانت را عوض کنید و اینا
  چیز خاصی داخلش نیست.
  میشه دقیقا راهنمایی کنید کدوم قسمت باید کمک بگیرم

 119. El می گوید

  سلام من مراحل رو انجام دادم ولی وقتی میزنم سند ارور میاد ک ب اینستاگرام برگردید و ثابت کنید این یوزرنیم شماست قبل ارسال درخواست این یعنی چی؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به صفحه لاگین برید و روی گزینه مشکلات لاگین کلیک کنید

 120. محمد می گوید

  سلام ، وقت بخیر
  شش روز پیش اینستاگرام من رو از اکانتم خارج کرد و پیج غیر فعال شد ، من فقط چنتا کامنت با اینستا ایکس کپی کردم . این ارور هم برای من اومده و از من خواسته شد که ثابت کنم ربات نیستم ولی صفحه نصفه میومد و واقعا امکان ثبت وجود نداشت . متن ارور : We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 24 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  میخواستم بدونم پیجم بعد ۲۴ روز برمیگرده یا کامل پاک میشه؟ راهی هست که زودتر برگردونم پیج رو ؟ چون واقعا لازم دارم این روزها

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برمیگرده فقط باید مراحلی که ازتون خواسته شده رو انجام بدید. راه سریع‌تری وجود نداره

 121. میثم حجازی می گوید

  سلام بخاطر اینکه دوتا فیلم حجیم می خواستم تو اینستا بارگزاری کنم از VPN استفاده کردم الان اکانتم غیرفعال شده و این پیام رو میاره
  Your accont has been disabled. Folow the next steps within 30 days so you can request a review

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   گام به گام مراحلی که بهتون در اینستاگرام گفته میشه رو انجام بدید

 122. El می گوید

  سلام من مراحل بالا رو انجام دادم ولی ارور میده ک قبل از ارسال درخواست به اینستاگرام بروید و تایید کنید ک این اکانت شما هستید یعنی چه؟ چه باید کنم؟

 123. رویا می گوید

  سلام من اینستاگرام رو تو یه گوشی دیگه ای نصب کردم.تو یک سیستم دو تاحساب داشتم چرا یکی از حساب هام رو نمیاره.با این که تمام روش هارو تست کردم.نام کاربری وایمیل و شمارمم میزنم این حسابم بالا نمیاد همش اون یکی رو میاره….

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به پروفایلتون برید و گزینه switch profile رو بزنید که بتونید بین حساب‌هاتون جابه‌جا بشید

 124. ساناز می گوید

  سلام. اکانت من هفته گذشته توسط اینستاگرام disabled شده. تمام مراحل بالا رو انجام دادم. چندین بار برام ایمیل اومد که عکس و کد بفرست انجام دادم. الان ایمیل دادن که ما متوجه شدیم شما قوانین مارو رعایت نکردید. من که کاری نکردم. فقط همیشه وقتی اینترنتمو روشن میکردم vpn هم وصل میشد. چقدر احتمالش هست اکانتم برگرده؟؟ با این قوانین شون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   خب مشکل شما دقیقا از همون وی پی انه. شما زمانی که vpn رو روشن می‌کنید باعث میشید اینستاگرام ip های متفاوتی از شما دریافت کنه. مثلا یک بار از سوئد یک بار از آلمان و غیره. بعد این تغییر سریع و بیش از حد ip رو به عنوان ربات بودن، اسپمر بودن یا هک شدن اکانت شما در نظر می‌گیره و بعد از مدتی اکانت شما محدود یا غیرفعال میشه. به هلپ سنتر ایمیل بزنید و شرایطتون رو توضیح بدید. از این به بعد هم مطمئن بشید که تنظیمات vpn تون جوری باشه که با وصل شدن اینترنت به صورت خودکار وصل نشه. موقع استفاده از اینستاگرام حتما vpn رو خاموش کنید

 125. ساناز می گوید

  ممنون از راهنمایی تون. میشه لطفا آدرس ایمیل هلپ سنتر رو بدید؟ از قسمت هلپ سنتر پیدا نکردم. به support@instagram.com هم ایمیل زدم جواب دادن دیگه از این کانال پشتیبانی نمیشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   و بعدش ادامه دستوراتی که اینستاگرام نوشته به شما کمک میکنه

 126. محمد می گوید

  الان از اکانت خارج شدم و دوباره نمیتونم برم داخل ، تایید هویت هم نمیتونم بکنم به همین دلیل 😔

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به صفحه لاگین برید و روی گزینه مشکلات لاگین کلیک کنید. بقیه راه رو طبق دستورالعمل اینستاگرام جلو برید

 127. حمید می گوید

  سلام .اکانت من یک هفته میشه که توسط اینستاگرام حذف شده .توسط هلپ اینستا مدام گزارش میدم .سه بار هم از بنده با کد ۵ رقمی درخواست فرستادن عکس کرده اما متاسفانه هنوز وصل نشده ‘ لطفا اگر راهی دیگر هست من را راهنمایی کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   باید با خود اینستاگرام تماس بگیرید

 128. آیگل می گوید

  سلام وقت بخیر من یکی از پیجام ۲ ماهی هست که بلاک شده در لایو یکی بودم با یکی در کامنت های لایو بحثم شد فکر کنم ایشون بلاک کردن هیچی دیگه تو اینستا نمیاد کلا میرم داخل اون پیج هیچی نمیاد چکار باید بکنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر منظورتون اینه که شخصی شما رو بلاک کردن و شما به پیج اون شخص دسترسی ندارید، هیچ کاری نمی‌تونید بکنید

 129. زهرا می گوید

  سلام.
  من پیجم رو ساختم اما سریع غیرفعال شد. بعد یک ماه که اومدم برش گردونم ازم کدی میخاد که به ایمیلم فرستادن . اما من اون ایمیل رو یادم نمیاد. باید چیکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر ایمیل شما جیمیل بوده، با استفاده از تنظیمات گوگل جیمیل رو ریکاوری کنید تا به ایمیل اینستاگرام دسترسی داشته باشید

 130. Ss می گوید

  سلام ممنون میشم جواب بدین
  اگه قبل از ۲۴از گذاشتن استوری دی‌اکتیو کنیم بعد از اکتیو کردن اون استوری در ارشیو ذخیره هست؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   بله ذخیره میشه

 131. شادی سعیدی می گوید

  سلام وقتتون بخیر پیج من بسته شده بود ایمیل زدم یه سری کارها گفت انجام دادم بعد رسید به صفحه ای که شما گفتن اونم انجام دادم ولی میگه برو تو اینستا و تایید کن اکانتتون خب وقتی پیج پریده چیو تایید کنم کد میاد برام میزنم میگه نمیشه و بعدا امتحان کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به صفحه لاگین برید و روی گزینه forget password و بعد need more help کلیک کنید و اطلاعاتتون رو وارد کنید

 132. حامد می گوید

   it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  سلام علت این ارور چیه ک میاد برام وقتی ام ک میخوام اثبات کنم رباط نیستن صفحه نصفه میاد ممنون میشم راهنماییم کنین

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اینترنتتون رو تغییر بدید و فیلترشکن رو خاموش روشن کنید

 133. آوا می گوید

  سلام .امروز وقتی خواستم وارد اینستاگرام بشم با این پیام روبه رو شدم
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  ولی من هیچگونه فعالیت خاصی مثل استوری یاپست گذاشتن توی چن روز گذشته نداشتم،ولایک وکامنت هم اصلا نگذاشته ام،کسی را فالو یا بلاک هم نکرده ام
  لطفا کمکم کنید بتونم وارد پیجم بشم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   احتمالا بیش از حد از فیلترشکن استفاده کردید. اینستاگرام به تغییر آی پی حساسه. موقع استفاده ازش بهتره فیلترشکنتون خاموش باشه

 134. محمد معین می گوید

  سلام اکانت اینستاگرام من دیروز منو انداخت بیرون یوزر نیم و پسورد رو زدم با این متن مواجه شدم
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  چیکار کنم الان؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بهتون چه مراحلی رو توصیه کرده؟ همون مراحل رو انجام بدید

 135. الناز می گوید

  سلام وقت بخیر من پیجم دیسیبل شده همه مراحل پر کردن فرمو میرم ارسال ک میزنم این میاد چکار کنم؟
  Sorry,something went wrong
  we’re working on getting this fixed as soon as we can
  دیگه نه کدی میاد نه هیچی لطفا کمکم کنید من خیلی پیجمو دوس دارم.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help

 136. مشکل تایید دو مرحله ای می گوید

  سلام خسته نباشید
  اون فرم درخواست زمانی باز میشه که با همون گوشی بری و بزنی که کمک می‌خوام و بعد به این ها دسترسی ندارم درسته؟
  بعد یه سوال دارم من مشکل تایید دو مرحله ای دارم و گفتن که غیرفعال شده اما هنوز فعال هست و از طریق این قسمت درخواست بدم حل میشه بنظرتون؟
  و یه سوال دیگه اگه به اون گوشی دسترسی نداشته باشم و یا گوشی ریست به کارخونه شده باشه چطوری میتونیم فرم را باز کنیم راه حلی داره ؟
  والا اعصابم خورد شد با این باگ اینستاگرام میگه تایید دو مرحله ای غیرفعال وای هنوز فعالع
  لطفا راهنمایی کنید سپاس

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   نه ربطی به دیوایس شما نداره

 137. علی حسین فرمانی می گوید

  ببخشید من ۱ماه است اکانتم دیسیبل شده تمام کار های گفته شده را چندین بار با جیمیل های متفاوت انجام داده ام نزدیک به ۲۰ جیمیل ارسال کردم طی چندین روز متفاوت و هفته های مختلف کد هم نیز ارسال میشه از خودم به همراه مشخصات و کد که ارسال کردن عکس میفرستم اما بعدش هیچ جوابی نمی‌گیریم تمامی مراحل را هم درست انجام میدم وقتی عکس خود به همراه مشخصات و کد میفرستم جوابی دریافت نمیکنم لطفاً کمک کنید متشکرم 🙏

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help

 138. N می گوید

  سلام
  من حدود سه ماه پیش اکانتمو دی اکتیو کردم و الان که میخوام فعالش کنم و رمزو میزنم این پیام میاد the username you entered dosen’t appear to belong to an account. Please chek your username and try again در صورتی که از یوزرم کاملا مطمئنم و حتی خود اینستا یوزرو نوشته فقط پسووردو ازم میخواد اما بازم این پیام میاد، با شماره موبایلمم چک کردم بازم همین پیام میاد. موقع دی اکتیو هم گزینه just need a break انتخاب کرده بودم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   مطمئنید دی اکتیو کردید و اکانت رو پاک نکردید؟

 139. N می گوید

  بله، حتی کساییم که باهاشون دایرکت داشتم از طریق همون دایرکت وقتی وارد پیجم میشم تعداد پست ها و فالور و فالویینگم و بیو و فالورای مشترکم با اون اکانت مشخصه کاملا

 140. علی می گوید

  سلام
  من اکانتم ۳ ساله دیسیبل شده
  هیچ کس نتونست کاری بکنه
  بتازگی یه هکر پیدا کردم گفت ۱۴ روزه درستش میکنم
  ولی متوجه شدم کلاهبراده منتهی تا حدی خوب پیش رفت
  مثلا تو این ۳ سال هر بار آیدیو پسوردو میزنم ارور همیشگی میداد که پیجت دیسیبل شده و فرم پرکنو فلانو اینا امام بعد از گذشت ۱۴ روز آیدیو رمزو میزنم پیجو رو گوشیم اورده بالا منتهی با این شکل نه فالوور داره نه آیدی نه پست هیچی زده instagram userروی گوشیم اینجوری بالا اورده باید چکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   وقتی از هکر می‌خواید اکانت رو درست کنه، معمولا آدرس ایمیل وصل به اکانت رو تغییر میده و این مشکل پیش میاد. از هکر آدرس ایمیلی که داده رو بگیرید و خودتون فعالش کنید

 141. Mahdiye می گوید

  سلام اکانت اینستاگرام من دیروز منو انداخت بیرون یوزر نیم و پسورد رو زدم با این متن مواجه شدم
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disab
  بعد هیچ مراحلی نبود و اینستای من کلا پاک شد هرچی ایمیل با رمزمو میزنم نمیاره
  چیکارکنم الان پیجم برمیگرده؟

 142. تایید دو مرحله ای می گوید

  سلام با توجه به مشکل تایید دو مرحله ای و باگ اینستاگرام می‌خوام پیجم حذف کنم
  چند نفر یه پیج را حدودا باید ریپورت کنن تا حذف بشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   خودتون می‌تونید پیجتون رو حذف کنید نیازی به ریپورت بقیه نیست

 143. Ali abdi می گوید

  سلام خسته نباشید،یه پیجی هست که نه ساله فعالیت یا آنلاین نشده،و اسم پروفایل اون پیج ،اسم فامیلی منه و فقط میخوام اسم اون پیج رو بدست بیارم،راهنماییم میکنید لطفاً

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   راهی جز پاک شدن کامل اون اکانت وجود نداره. یا این که با مالکش صحبت کنید که یوزر پس پیج رو به شما بده

 144. تایید دو مرحله ای می گوید

  سلام دوست عزیز
  من گفتم که مشکل تأیید دو مرحله ای دارم
  برنامه اش پاک شده و کد پشتیبان ندارم
  اطلاعات هم برای اینستا دادم و میگه که تایید دو مرحله ای غیرفعال هست اما هنوز فعالع از چه راهی میتونم حذفش کنم؟
  منظورم از این طریق هست؟

 145. باقری می گوید

  سلام و عرض ادب امروز وارد اینستا شدم این پیغام میاد روی صفحه
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز وقتی اینستاگرام این پیام رو میده یعنی باید قدم به قدم کارهایی که خودش بهتون گفته رو انجام بدید از ما کاری برنمیاد

 146. Anna می گوید

  سلام برای من پیام دیسیبل اومد بعد از اینکه تأیید کردم ربات نیستم بهم پیام داد
  Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours
  چطوری متوجه بشم الان میتونم درخواست بفرستم ؟ باید منتظر بمونم اینستا بهم ایمیل بزنع؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   یکی دو روز صبح کنید و بعد سعی کنید وارد اکانتتون بشید

 147. raheb می گوید

  سلام
  من برای مغازه پیج ساختم ولی نمیدونستم ۴۰۰ تا فالو کردم دیسبل شد ۳۰ روز مهلت داده ک ی کاری کنم ولی رمزش یادم رفته نمیدونم چی کار باید کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین اینستاگرام خودش یه گزینه برای بازیابی پسورد داره

 148. امیر می گوید

  سلام مرسی بابت زحمات فراوان شما جای تقدیر هست واقعا🙏
  من دقیقا این مشکل برام پیش اومده و بعد دوسه روز تو ایمیل یکسری اطلاعات راجب شماره تلفن ، ایمیل ، اسم پیج ،شرح ،تاریخ آخرین بازدید و همچنین گوشی ک باهاش ثبت نام کردم خواست و منم دقیقا جواب دادم چندین بار ولی الان یه هفتس هیچ جوابی ندادن
  آیا امکانش هست برنگرده یا حتما درست میشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بله صبور باشید

 149. M می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر
  ۲۴ ساعتی هست که پیغام زیر با یک تصویر قفل روی پیجم میاد اصلا نمیتونم از طریق اپلیکیشن یا سایت وارد پیجم بشم
  Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  لطفا راهنماییم کنین چیکار باید بکنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین
   forget password
   need more help

 150. امیر می گوید

  سلام مرسی بابت زحمت فراوان شما جای تقدیرو تشکر هست واقعا🙏
  برای من پیام دیسیبل اومد بعد از اینکه تأیید کردم ربات نیستم بهم پیام داد
  Thanks for Providing Your Info We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours

  بعد دوروز ایمیل اومد که درخواست اطلاعاتی چون ایمیل،شماره موبایل،نامهای کابری که استفاده کرده بودم،شرح،تاریخ آخرین دسترسی به پیج،گوشی که باهاش ثبت نام کردم و من چندباری دقیقا اطلاعاتی ک خواستن رو جواب دادم ولی الان یه هفتس هیچ جوابی ندادن

  سوالم اینه که آیا حتما فعالش میکنن بعد چند وقت یا اینکه امکانش هست کلا حذف بشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام امکانش هست صبور باشید لطفا. وقتی یک شبکه اجتماعی یک میلیارد کاربر در جهان داره طول می‌کشه تا مشکلات همه‌شون رو رفع کنه

 151. Fereshte می گوید

  سلام میخوام پیجمو به دوستم بفروشم. دوستم امروز چندتا پیج زده و همشون دیسبل شدن. به من گفته که رمز و ادرس پیج رو براش بفرستم که امتحانی وارد بشه، اگر دیس نشد ازم میخره.
  اگه تو گوشی اون دیس بشه، امکان داره که این پیج رو گوشی من باز بشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. دیسیبل شدن ربطی به گوشی نداره به مدل فعالیت بستگی داره. اکانتی که دیسیبل میشه روی هر دستگاهی غیرفعال خواهد بود

 152. الناز می گوید

  سلام‌وقت بخیر..ببخشید من فیلتر شکنم‌روشن بود ک وارد اینستاشدم منو ربات تشخیص داد منم همه مراحلو ک ربات نیستمو رفتم دست آخر متوجه نبودم یاخودشون لوگ اوتم کردن نمیدونم…بعد من همه مراحل برگرداندن پیجو میرم ایمیل میفرستم باکد اما جواب نمیدن…دوتا سوال:۱_چرا من عکسی که با گوشیم میفرستم از جیمیل ک نام ونام کاربری با کد هستش تاره تو جیمیلم؟۲_چرا جواب نمیدن من بعد دو روز دوباره باز همه مراحلو رفتم و کد دوباره فرستادم جواب نداد؟الان از سری او۱۳ روز واز سری دوم ۱۱ روز میگذره اما جواب ندادن۳_چقدر برم تو سایت اینستاگرا؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   متاسفانه متوجه سوال اولتون نمیشم
   درباره سوال دومتون، صبور باشید. اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر داره و طبعا تعداد پشتیبان‌هاش به تعداد کاربرهاش نیست

 153. سالار می گوید

  سلام
  خسته نباشید
  من در پیجم یک آهنگ استفاده کردم که فکر کنم برای همین اکانت منو ددی اکتیو کردن،چطوری می توانم برش گردونم؟؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   پست «برگرداندن اکانت اینستاگرام» رو مطالعه کنید

 154. بهار می گوید

  سلام وقتتون بخیر من برای اینستاگرام احراز هویت رو فعال کرده بودم به گوشیم فلش زدم کلا رفته یه راهی نداره دوباره برگرده

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   وصل کردن فلش به گوشی ارتباطی به احراز هویت نداره ها

 155. علی می گوید

  اینستاگرامم از دسترسم خارج شد منو انداخت بیرون بعد که یوزر و رمزمو زدم رفت برای ارسال کد امنیتی کد رو میفرسته اما فقط مینوسه کد رو وارد کن و رو همون صفحه میمونه هیچ جاییم نیس برای ورود کد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به خودشون

 156. فاطمه می گوید

  سلام من در قسمت لاگین فقط یوزرم رو دارم رمزم رو فراموش کردم وپیج دیسیبل شده و وقتی فورگت پسورد روهم میزنم میگه یوزر نات فوند میشه بگید چه گلی به سرم بریزم ممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   مطمئنید یوزر رو درست وارد می‌کنید؟

 157. نیکی می گوید

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشید🌷🌷
  من پنج شنبه خیلی اینستاگرام رفتم، هم زیاد ری‌اکشن برای استوری های پیجهای فروشگاه آنلاین فرستادم هم زیر چند تا از پستهای پیج دوستم که اکسسوری و شال میفروشه هشتگ مرتبط به همین اجناس، شاید سی تا هشتگ پست کردم، هم کره‌ی شیباتر میخوام😅 چندتا پیج فروشگاه دایرکت فرستادم قیمت پرسیدم، صبح جمعه رفتم دیدم پیام میده به علت فعالیت غیرعادی شما رو لاگ‌اوت کردیم اگه میخواین حسابتون تا سی روز دیگه (که الان شده ۲۷ روز) دیس‌ایبل نشه این قدمهای بعدی رو انجام بدین، اولیش تیک زدن گزینه‌ی من ربات نیستم ‌هستش، این رو که میزنم اون تست انتخاب تصویرهایی که یه چیز مشترک مثل چراغ عابر پیاده و دوچرخه و … دارن میاد اما جز یه ذره از سه تا تصویر پایینی هیچی اصلاً مشخص نیست و اصلاً حرکت هم نمیکنه صفحه بالا نمیره که من بتونم عکسها رو ببینم تیک بزنم. گزینه ی گوش دادن به صداش هم همینطوریه، ‌جای نوشتن اون چیزی که ادم میشنوه هیچ نمیاد. از گوشی دیگه و از مرورگر لپ‌تاپ رفتم باز همینجوری بود، اپ اینستاگرام آخرین اپدیتشو هم نصب کردم فرقی نکرد.
  سرچ زدم سایت شما رو پیدا کردم راهنماییتون رو انجام دادم، دیروز و پریروز پیام دادم به همین لینکی که محبت کردین گذاشتین اما هیچ فرقی نکرده جوابی هم ندادن. آیا جای دیگه ای هست بتونم پیام بدم بهشون؟ به این آدرس چجوری میتونم عکس کارت ملیم رو بفرستم؟ چون این پیج ارسال نامه جا برای آپلود عکس نداره
  بی نهایت ممنون و سپاسگزارتون میشم اگر راهنماییم کنید🙏🙏🌷🌷

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اون قسمت من ربات نیستم رو با و بدون فیلترشکن امتحان کنید. اگه فرقی نکرد برید به صفحه لاگین. قسمت forget password و بعد قسمت need more help و اونجا مشکتون رو مطرح کنید

 158. نسیم می گوید

  سلام، احتمال بازگشت پیج دیسیبل شده بعد از چهار ماه هست… سوال دوم اینکه من از ایمیل برای ساخت اکانتم استفاده نکردم با ایمیل دیگه امکان بازگشت هست
  اینم اضافه کنم که پیج من شخصیه و هیچ قوانینی رو نقض نکردم فقط فیلتر شکنم روشن بود… خیلی به پیجم احتیاج دارم
  امکان بازگشت داره با این اوصاف
  با تشکر

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   بله برگردوندن پیج محدودیت زمانی نداره. اگه ایمیل رو وارد نکردید باز هم راه برای احراز هویت هست. موفق باشید

 159. هديه می گوید

  سلام ، من چند روز پیش اینستام از اکانتم پرید بیرون ، ایمیلم و یادم نمیاد ولی وقتی از طریق شماره تلفن میام وارد بشم این پیام و میده و به اکانتم دسترسی ندارم
  We sent a notification to the logged-in devices on this account. If you’re already logged in on another device, you can open Instagram to approve this request.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   خب اگه روی دیوایس دیگه‌ای اینستاگرامتون فعاله از همون طریق باید وارد بشید

 160. A می گوید

  سلام. پیجی که خود اینستاگرام دیسیبلش کنه، چه مدت بعدش یوزرنیم اون پیج آزاد میشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگه پیج دیسیبل باشه یوزرنیمش مجدد قابل استفاده نیست

 161. مژده می گوید

  سلام وقتتون بخیر ، من یوزر پسوردم و وارد میکنم پیج سفید و بالاش میزنه اینستاگرام یوزر ، اسم پیجمم از پیج کس دیگه تو قسمت سرچ هم اسم پیجم وارد میکنم پیدا نمیشه

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگه مجدد فعالش کردید ممکنه یکی دو روز طول بکشه به حالت عادی برگرده

 162. A می گوید

  ببخشید حالا که کلا پاک شده توسط اینستاگرام، یوزرنیمش آزاد میشه یا نه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر پاک شده بله میشه. اگه فقط غیرفعال شده، خیر

 163. sky می گوید

  سلام وقت بخیر متاسفانه پیج به دلیل آنفالو دی اکتیو شد یک سری مراحل رو از طریق learn more انجام دادم که گفت ۲۴ ساعت زمان بدید تا اطلاعات شما بررسی بشه و اگر تایید بشه تا ۲۴ ساعت آینده در دسترس قرار میگیره هنوز ۲۴ ساعت کامل نشده .حالا من این مراحلی که شما گذاشتیدم انجام دادم فقط نام و نام خانوادگی رو من همون یوزر رو زدم چون با همون پیجم نمایش داده میشه
  مشکلی نداره؟
  و اینکه من بین ۲ تا ایمیل شک دارم که کدوم سیو شده رو اکانتم ولی اونی که بیشتر مطمعن بودم رو. زدم حالا میشه با ایمیل دیگمم امتحان کنم؟
  و اینکه امکان دسترسی مجدد وجود داره تا چه زمانی؟
  ممنون از شما

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام
   در کل مشکلی نداره صبور باشید تا حل بشه

 164. A می گوید

  سلام. پیج منو اینستاگرام ربات تشخیص داد و بعد ۲۴ ساعت موقع لاگین با کلیک روی let us know هیچ اتفاقی نمیفته و لینک پرکردن فرم بالا نمیاره، چه با فیلترشکن و چه بدون اون. از طریق لینک مستقیم هم فرم ارسال نمیشه. میخوام بدونم راه برگشتی هست یا نه و اگه نیست چقدر طول میکشه که از دیتابیس اینستاگرام پاک بشه و یوزرنیمش آزاد بشه؟ ممنون.

 165. محدثه کرمانی می گوید

  سلام خانم شاطر زاده من وقتی میخوام وارد شم user & pas رو وارد میکنم که بعد با error forgotten pasword for mohade3.kermani مواجه میشم که میزنم واسم ایمیل ارسال کنن که میزنه user not found اگر محبت بفرمایید و راهنمایی کنین ممنون میشم
  حتی از خود پشتیبانی داخل اپ هم مراحل رو انجام میدم عکس پروفایل قبلی رو میاره برام ولی نمیتونم وارد شم و در ضمن یه اکانت دیگه هم با همون ایمیل برام خود اینستا ساخته

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اینستاگرام برای کسی اکانت نمیسازه
   به خود اینستاگرام باید ایمیل بزنید مشکلتون رو مطرح کنید. از طریق صفحه get more help – request support اقدام کنید

 166. sky می گوید

  نام و نام خانوادگی رو مجدد یوزرمو زدم چون با این اسم نمایش داده میشه مشکلی نیست؟

 167. مسلم می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  بنده ی گوشی خریدم و گوشی قبلیمو دادم به دخترم
  قبلش اینیستارو اونجا پاک کردم بعدش به تنظیمات کارخانه رفتم و گوشی مث روز اول تحویلش دادم به دخترم
  توگوشی جدید نصب کردم ولی هرگزوارد اکانتم نشد
  بااینکه باگوشی دیگران اکانتم قابل رویته
  یعنی دیگه دسترسی به اکانتم‌ نمیتونم داشته باشم ازهیج راهی؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید هرراهی بوده رفتم ونشد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   من متوجه مشکلتون نمیشم
   یوزر پسورد رو فراموش کردید؟ اگر نکردید، دقیقا چه پیامی به شما میده اینستاگرام زمانی که میخواید از گوشی جدید واردش بشید؟

 168. امیر می گوید

  سلام کسی میتونه کمک کنه پیج من برگرده هزینشو پرداخت میکنه
  پیج کاریم بوده یدفعه از اینستا پاک شده
  یوزر و پسوردشم میدونم ولی اینستا نمیشناسه
  ایمیل نداشتم
  با شماره ای ک وارد شدمم‌میزنم میزنه یوزری با این شماره نداریم
  کلافه شدم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   قسمت forget password
   قسمت get more help
   I can’t access this email or phone number
   بعد به فرم request support منتقل میشید
   مشکلتون رو اونجا شرح میدید ایمیلی هم که میتونن باهاش باهاتون تماس بگیرن وارد میکنید

 169. gk می گوید

  اینستاگرام به من پیام دیسیبل نمیده ولی پیجم ب حالت instagram user دراورده و وقتی میخوام وارد شم بعد از یورز و پسورد confirm your phone nubmer رو میاره ک وقتی شماره رو میزنم هیچ کدی دریافت نمیکنم و پیام sorry there wase a problem…رو میاره الان لازم از روش شما استفاده کنم

 170. زهرا می گوید

  من بعد از فرستادن مشخصات و عکس خودم به پشتیبانی فیس بود این پیام رو دریافت کردمYou’ve reached us at a channel that we no longer support. Please visit the Help Center to find answers to many frequently asked questions and up-to-date forms you can use to contact us:

  http://help.instagram.com/

  We apologize for the inconvenience.

  Sincerely,
  The Instagram Team
  خیلی نا امید شدم همه راه هارو رفتم اما خبری از پیجم نیست

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   چرا ناامیدید وقتی خودشون بهتون راه جایگزین رو معرفی کردن؟

 171. یاسمن می گوید

  سلام برای من این پیام آمدهConfirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  الان ۲۸ روز هنوز مانده که اکانتم پاک بشه من مشکلی که دارم هم بدون فیلتر شکن ، با فیلتر شکن مجانی ، با فیلتر شکن پولی همه رو امتحان کردم اما متاسفانه منو به مرحله بعد نفرستاد ، ثابت کردم که من ربات نیستم تیک خورد اما مرحله بعد نمیره ، میگه مشکل داره
  من باید چکار بکنم میشه لطفا راهنماییم بکنید؟؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صفحه لاگین
   صفحه need more help
   صفحه support
   تو بخش آخری مشکلتون رو شرح بدید بهشون

 172. skky می گوید

  سلام. من درخواست بازگردانی رو دادم و اینستاگرام به من ایمیل زد و عکس و کد خواست من ارسال کردم چقدر طول میکشه تا جواب بده و الان باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ممکنه چند روزی طول بکشه. خودشون دستورالعمل‌های بعدی رو بهتون اطلاع میدن

 173. M.R می گوید

  سلام.من مراحل رو پیش رفتم و داخل ایمیل اینستاگرام مشخصات و کد و عکس رو خواست که به اینستاگرام ایمیل زدم ولی پیامی بعدش دریافت نکردم الان باید چیکار کنم.پیامی میدن یا که نه..
  و اینکه چقدر طول میکشه پیج برگرده؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبور باشید تا پاسختون رو بدن

 174. مهسا می گوید

  سلام من و یا سه حسابمو اینستاگرام غیرفعال کرد و با اون روشی که در بالا گفتید بازیابی کردم ولی الان نمی‌شه! چیکار کنم؟!

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر کنید تا پاسختون رو بدن

 175. Deb می گوید

  سلام. پیج من ۲۴ ساعت بعد از یه هشدار دیسیبل شد. بعد از چند تا درخواست جوابمو دادن که عکس بگیر و فلان، حالا جواب نمیدن؛ از قسمت need more help هم که میخوام برم، فرم رو پر میکنم ولی هر چی تایید میکنم که ارسال شه، ارسال نمیشه. اون قسمت let’s us know رو هم همینطور کلیک میکنم هیچی بالا نمیاد، آیا کاملا پیج حذف شده؟ چقدر طول میکشه اینستاگرام دائم پاکش کنه که آی‌دی رو آزاد کنه؟ ممنون میشم از پاسخگوییتون.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. اتصال اینترنت و فیلترشکنتون رو چک کنید

 176. مریم می گوید

  سلام پیج من از دیروز به خاطر اشتباه وارد کردن تاریخ تولد بسته شده
  کسی میتونه بهم کمک کنه؟
  یعنی پیجم دیگع باز نمیشه ؟ جز پروفایلم هیچی جز صفحه سفید برام نمیاره 🤕

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   از طریق این لینک اقدام کنید و تصویر صفحه اول پاسپورتتون که تاریخ تولدتون داخلش ذکر شده رو آپلود کنید
   https://www.facebook.com/help/instagram/contact/730583250290732

 177. سحر می گوید

  اینستاکرام یهو منو پرت کرد بیرون و شد کاربراینستاگرام مراحل بالاانجام دادم اما موقع ارسال درخواست میزنه وارداینستاکرام شوید و تاییدشود چجوری؟چون تبدیل به کاربرشدا و من رمزیادم نیس ممنون ازپاسخگویی

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   به همون صفحه لاگین مراجعه کنید و از گزینه need more help اقدام کنید برای تایید اکانت

 178. رامین می گوید

  سلام پیچ من تاریخ تولد اشتباه وارد کردم الان بسته شده چکار باید بکنم؟همه اون مراحل ها هم رفتم ولی به نتیجه نرسیدم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   از طریق این لینک اقدام کنید و تصویر صفحه اول پاسپورتتون که تاریخ تولدتون داخلش ذکر شده رو آپلود کنید
   https://www.facebook.com/help/instagram/contact/730583250290732

 179. Dor می گوید

  سلام وقتتون بخیر،اکانت اینستاگرام من امروز به خودی خود پرید اومدم وارد اینستاگرام شم پیجم کامل پرید و اسم پیجم در اینستاگرام نیست،فقط یک پیام هنگام ورود به اینستاگرام دریافت کردم 👇🏻👇🏻👇🏻
  تأیید کنید که شما وارد سیستم شده اید
  ما متوجه فعالیت غیرمعمول از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کرده ایم
  مراحل بعدی را با ۳۰ روز دنبال کنید تا بتوانیم شما را قبل از غیرفعال شدن به حساب خود بازگردانیم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اون مراحلی که گفتن رو انجام بدید و صبر کنید تا پیج برگرده

 180. M.R می گوید

  سلام و قت بخیر .من پیجم بی دلیل یهو پرید
  ثابت کردم ربات نیستم این پیغام رو داد
  Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  ولی قبلا یه بار پیجم اینجوری شده بود اینکارو کردم این پیامو داد ۲۴ ساعت صبر کردم ولی اتفاقی نیوفتاد مراحل شمارم پیش رفتم
  اما نشد که نشد اینبارم فکر کنم همون داستانه

 181. شیوا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید اکانت من بخاط فالو کردن زیاد غیرفعال شده
  الانم تا قسمت من ربات نیستم میره بعده اون عکسا رو نمیاره تا انتخاب کنم تا ربات نبودنم اثبات بشه.
  چیکار کنم الان
  ممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   فیلترشکن استفاده کنید ببینید درست میشه یا نه
   و لطفا دیگه بیش از حد فالو نکنید

 182. نوشین می گوید

  سلام
  من اکانتم به خاطر آنفالو کردن غیرفعال شده و موقع بازکردن صفحه هم پیغام میده ۳۰روز اکانت شما تعلیق شده!!
  به سایتی هم که گفتین ایمیل میزنم ارور میده
  میشه لطفا بگین چیکار کنم
  مرسی

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر پیام میده ۳۰ روز تعلیق شده خب صبور باشید بعد از ۳- روز برمیگرده

 183. زهرا می گوید

  سلام من یک ماه پیش پیجمو از دی اکتیو خارج کردم ولی الان میخوام دوباره دی اکتیو کنم میگه نمیشه و هفته ای یبار میتونید اینکار کنید ولی من خیلی وقته که کلا دی اکتیو نبودم الان چیکار کنم چندبارم امتحان کردم چندروز پیش نشد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ممکنه باگ اینستاگرام باشه متاسفانه راه حل خاصی نداره

 184. علیرضا می گوید

  سلام خسته نباشید
  من همه مراحل برای برگرداندن رفتم کد فرستاد نوشتم رو کاغذ با اسم کامل و یوزر نیم فرستادم الان سه روز گذشته هنوز جوابی ندادند ، صبر کنم یا دوبار ایمیل بزنم ، اگه باید ایمیل بزنم روی همون ایمیل رپلای کنم یا همه مراحل رو باید از اول برم ؟؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر کنید

 185. میلاد می گوید

  سلام پیج من بطور ناگهانی بسته شده .
  هرکاری میکنم نمیتونم با شماره وارد بشم.
  لطف کنید راهنماییم کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 186. پویا می گوید

  خانم شاطرزاده سلام ممنون بابت راهنماییتون
  من طبق فرمایش شما اقدام کردم ولی وقتی تو help center آدرس اکانتم رو میزنم مینویسه که ما این آدرس رو نمیتونیم پیدا کنیم و اصطلاحا درست نیست! درحالیکه تا چند ساعت قبل داشتم کار میکردم و خیلی ناگهانی لاگ آت شدم بیرون.
  یعنی دیگه هیچ امیدی به بازگشتش نیست؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 187. علیرضا می گوید

  سلام
  پیج من اینستاگرام دسیبل کرد ، پیام دادم تمام مراحل انجام دادم کد فرستاد نوشتم با اسم کامل و یوزر نیم فرستادم ، الان چهار روز گذشته هنوز جوابی ندادند ، صبر کنم یا بازم مراحل انجام بدم ؟
  و یه سوال دیگه ، همون ایمیل که دادن رپلای کنم دوباره درخواست بدم یا نه ؟
  ممنون ازتون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 188. Rstateir@gmail.com می گوید

  سلام وقت بخیر
  بنده داخل پیچم بودم یهو از پیچ پرت شدم بیرون بعد که تلاش کردم وارد شم از اینستا پیام امد که شما تا ۶٠ روز نیمتونید وارد شید و بعد ازم شماره تماس خواست من هم شماره تماس رو دادم یک کد برام ارسال شد کد رو وارد کردم اینستا پیام داد ممنون تا ٢۴ ساعته اینده به شما اطلاع میدیم الان ٣ روز میگذره پیچ نیست یوزر و پس و ایمل هم که میزنم میگه اکانت شما دیسیبل شده لرن مور هم میزنم صفحه هلپ اینستا واسم باز نمیشه ! من باید چیکار کنم !؟؟ هم روی پیچم ایمیل ست بود هم شماره همراه ، هیچ فعالیت خاصی هم نمیکردم که بگم پستی یا کامنی بر خلاف قوانین اینستا منتشر کرده باشم یهو بی دلیل اینطوری شد ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 189. نوید می گوید

  سلام وقت بخیر.
  اکانت من یهو غیرفعال شد و بازخوانی نمیشد! جز چت با دوستمم کار نمیکردم بعد لوگو اوت کردم و وقتی دوباره بیارم بالا یه راست آزمایی بهم داد و انجام دادمش. که بعد پیغام زیرو بهم داد. ولی تا الان هیچ خبری نشده. چیکار کن؟
  Thanks for providing your info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to request a review in the help Center within approximately 24 hours.
  راه شمارو هم رفتم ارسال رو هم میزنم هیچی نمیاد صفحه سفید میاد! لطفاً راهنمایی کنین ممنون میشم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 190. وحید می گوید

  سلام
  من از اینستا راکت و اینستا فالورز استفاده کردم و جفتش هم هک شده‌های ایرانی بودن و به محض استفاده پیجم پرید الان هم دیاکتیو هستم هرچی تلاش میکنم میفرسته به باز کردن یه اکانت جدید حتی نمیدونم چه متنی ایمیل بزنم براشون و آیا ایمیل را پاسخ میدن؟ و اینکه امیدی به بازگشت پیجم هست ؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   فکر می‌کنم در متن به اندازه کافی توضیح دادیم که پاسخ میدن فقط باید صبور باشید…نمونه متن هم گذاشتیم برای ایمیل زدن…

 191. کامی می گوید

  یوزر و پسیورد دارم..ولی اسم و فامیل برای این پیج دقیق نمیدونم چی زدم!هرچی بود امتحان کردم نشد..چون وارد پیج نمیتونم بشم..ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   با یوزر و پسورد باید بتونید وارد بشید الان مشکلتون چیه؟

 192. نوشین می گوید

  سلام ممنون بابت راهنماییتون
  پیج شخصی من بخاطر استفاده از فیلترشکن دی اکتیو شد اولش میرفتم داخل پیج مینداخت بیرون بعدش یه پیام اومد که نشون بدم ربات نیستم
  بعد پیجم اوکی شد
  دوباره بعد چند ساعت با این پیام رو ب رو شدم
  user not founded
  ک کلا پیجم دی اکتیو شد اولش با پیجای دیگه میدیدم عکس و بیو اینستاگرامم بود ولی بعد چند ساعت کلا پیجم دی اکتیو شد
  دلیلش چی میتونه باشه
  و اینکه برمیگرده پیجم؟!!

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به اینستاگرام

 193. Blink می گوید

  سلام
  من پیجم دیسیبل شده بخاطر استفاده از فیلر شکن. ولی برای اکانتم شماره موبایلی ثبت نکردم و فقط ایمیل بوده. حالا تو قسمت فرم شماره موبایلو چیکار کنم؟ چون اگه اون نباشه نمیتونم درخواست بدم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   مشکلی نداره شماره موبایل خودتون رو ثبت کنید داخل فرم

 194. فرهاد... م می گوید

  مطلب خوب و مفیدی بود…
  ممنون که به تمام نظرات با حوصله جواب میدید 🌺🌺🌺

 195. آرشام می گوید

  سلام
  اکانت من غیر فعال شده مراحل مربوط به ربات نبودن را انجام دادم و الان برای ادامه بازگردانی باید رمز عبور را بزنم اما متاسفانه فراموش کردم ایمیلم را بهش میدم تا لینک بازیابی پسورد بفرسته ولی قبول نمیکنه شماره که میدم یه لینک میده وارد صفحه لاگین میشه ولی خوب من پسورد یادم رفته و نمیتونم ادامه بدم چیکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اون گزینه need more help رو بزنید از اونجا اقدام کنید

 196. زهره می گوید

  سلام وقتتون بخیرمن کار غیر عادی ای نکردم فقط از نرم افزار oginstaاستفاده میکردم ک یهو صفحه سفید شد
  بعد دیگ هرکار میکنم کلا براهمه پستهام پاک شده اسمم و ایناهم رفته و نوشته کار براینستا گرام و هیچ پستی نیس
  برا خودمم ک تا باز میکنم یه صفحه میاد ک کد کشور و بزن و شماره تماس بده تا کد بدیم ولی هرچقدر ک میزنم شمارمو هیچ پیامی نماد برام و هی میگ بعدا دوباره امتحان کنید ….تورو خدا کمکم کنید راهنماییم کنید منتظر پاسخ شماهستم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   استفاده از کلاینت غیررسمی اینستاگرام کار غیرعادی به حساب نمیاد؟! دوست عزیز از نظر اینستاگرام شما غیرعادی‌ترین کار ممکن رو انجام دادید. اون نرم افزار رو پاک کنید، از نسخه اصلی اینستاگرام استفاده کنید و برید به صفحه لاگین قسمت need more help

 197. sarv می گوید

  سلام وقت بخیرعزیزمن پیجم یک دفعه ای پرید ازقسمت هلپ کمک خواستم عکس باکدی که گفته بودن رو فرستادم پیجم فعال شد ولی کمتر از ۲۴ ساعت غیر فعال شد و حالا ایدی پیج رو میزنم میگه no user found و دیگه نتونستم وارد بشم سرچ میزنم اسم پیج هست اما نه فالوئرام نشون میده نه عکس هام هیچی وارد یوزر پس هم نمیشه🤦‍♀️😭 چیکار کنم من

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 198. ندا می گوید

  سلام وقتتون بخیر برای من این پیام میاد
  Confirm it’s You to Login
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  بعد زیرش گزینه ای میاد که تایید کنم که ربات نیستم .من تیک ربات نیستم رو میزنم ولی همچنان دکمه nextدرپایین صفحه غیرفعاله

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   گاهی باگ خود اینستاگرامه و تایید شدنش طول میکشه. مجدد امتحان کنید با یا بدون فیلترشکن

 199. habibe می گوید

  سلام خسته نباشید تو در خواست فرم باز یابی اکانت اینستاگرام نام کاربری خود را وارد می کنم و گزینه ارسال رو می زنم ارسال نمی شه و پیج من هم پاک شده من چه جوری حساب خود را تایید کنم .ای متن برای من میاد {برای درخواست بررسی، حسابتان را تأیید کنید قبل از درخواست بررسی، به Instagram بروید و تأیید کنید که این شما هستید}

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   برید به صفحه لاگین
   گزینه forgot password
   گزینه need more help
   اونجا فرم اینستاگرام رو پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید

 200. آیدین می گوید

  سلام من یه مشکل دارم و اونم اینه که پسورد پیجم یادم نیست ولی اکانتم به اکانت فیسبوکم وصل بود که متاسفانه اونم الان کار نمیکنه و وقتی این فرم رو پر میکنم اینستا ازم مینواد اول وارد اکانت شم بعدش دوباره امتحان کنم.راه حلی هست واسه این مشکل؟

 201. ebrahim hatami می گوید

  سلام ممنون از پست مفیدی که گذاشتید
  من مراحل رو رفتم ، تقریبا بعد از ۳ هفته ایمیل اومده که به خاطر رعایت نکردن کپی رایت ما پست رو حذف کردیم و حساب رو تعلیق کردیم ، همین فقط….
  چه پیامی رو دوباره براشون ارسال کنم ؟ که حساب رو برگردونن

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   معذرت‌خواهی کنید، بنویسید نمی‌دونستید نقض کپی‌رایت به حساب میاد و درخواست کنید حساب رو برگردونن

 202. Sr می گوید

  سلام من حدود یک ماهه پیجم بی دلیل دیسیبل شده..وقتی بهشون ایمیل زدم گفتن عکس و کد رو براشون بفرستم اما پیج من فن پیج بوده و عکسی از خودم ندارم تو پیج..وقتی هم ایمیل میزنم جوابی نمی گیرم.شما میدونید باید چیکار کنم؟پیجم هفت فالور داشته و از سال ۹۸ داشتمش

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید شرایطتون رو توضیح بدید

 203. مری می گوید

  سلام وقتتون بخیر، پیج من واقعا بدون هیچ دلیلی الان بار دوم هست که دیسیبل شده. اولین بار از هلپ سنتر بهشون پیام دادم و کمتر از دوساعت پیجم برگشت.الان باز هم دقیقا همون مشکل پیش اومده و از هلپ سنتر دوباره پیام دادم ولی ایندفعه بعد از زئن دکمه ارسال
  (برای درخواست بررسی، حساب خود را تأیید کنید
  قبل از درخواست بررسی، به اینستاگرام بروید و تأیید کنید که شما هستید.)
  این پیام اومد و در حالیه که نتونستم وارد اکانت بشم. لطفا یهه راهنمایی کنید، پیجم ۷۶۰ هزارتا فالور داره، نمیدونم باید چیکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام از طریق صفحه لاگین اینستاگرام روی گوشی، قسمت مشکلات لاگین اقدام کنید

 204. جاوید می گوید

  سلام، پیج من غیر فعال شده، وقتی درخواست بازبینی را ارسال می کنم این پیغام را میده. ممنون میشم راهنمایی ام کنین.

  You Can’t Use This Feature Right Now
  We limit how often you can post, comment or do other things in a given amount of time in order to help protect the community from spam. You can try again later. Learn More
  If you think this doesn’t go against our Community Standards let us know.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   طبق پیامشون غیرفعال نشدید به خاطر فعالیت بیش از حد و اسپم‌طور اکانتتون محدود شده. بعد از مدتی رفع میشه

 205. شهریار می گوید

  سلام متاسفانه پیج من بعد از اینکه پست گذاشتم دیگه آپدیت نمیشه و به اینترنت کانکت نمیشه،نه میشه پیام ارسال کرد و نه اینکه پستی رو دید
  با پیج های دیگم که چک کردم اون پیجم توی اینستاگرام بود و پست هام هم نشون داده میشن ولی خود پیجم تمام مدت میزنه couldn’t refresh feed 🙁

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   یک دور لاگ اوت کنید دوباره وارد بشید ببینید درست میشه یا نه. پاک کردن اپلیکیشن و نصب دوباره‌ش رو هم امتحان کنید. اروری که می‌گیرید ارتباطی به پست گذاشتن نداره یه مشکلی تو خود اپلیکیشن یا اینترنت شما باعثش میشه

 206. امیر می گوید

  با سلام
  مثل سوالات قبلی پیج من هم غیر فعال شده؛ مطالب را خوندم و یکسری از پرسش و پاسخ‌ها را هم خواندم، من به آدرس
  support @instagram.com
  ایمیل زدم، جوابش بصورت خودکار میاد که از help center استفاده کنید؛ اونجا هم پاسخگو نیستن، آیا آدرس ایمیل دیگه‌ای هست؟
  سوال بعدی اینکه من در توییتر به چند صفحه اینستاگرام رفته و کامنت گذاشتم؛ گویا مشکل خیلی‌ها هست ولی زیر کامنت من یکسری اومدن نوشتن که ما از طریق هکر پیج را برگردوندیم، اینستاگرام خیلی جوابگو نیست؛
  آیا امکان چنین چیزی هست و آیا میشه اطمینان کرد؟
  ممنونم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ما نمی‌تونیم بهتون بگیم به کسی اعتماد بکنید یا نه تصمیمش و عواقبش به عهده خودتونه. راه دیگه‌ای که می‌تونید اقدام کنید، اقدام از طریق خود صفحه لاگین اینستاگرام قسمت مشکلات ساین اینه

 207. رضا می گوید

  سلام خسته نباشید پیج من یدفعه دی اکتیو شده نزدیک دو هفته اس چیکار کنم این مراحل هم رفتم هیچی نمیاره فقط یه صفحه سفید ممنون میشم راهنمایی کنید واقعا کلافه شدم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   از صفحه لاگین اینستاگرام و از طریق گزینه مشکلات لاگین اقدام کنید

 208. Saeed می گوید

  سلام. وقت بخیر من میجمو دی اکتیو کردم الان میخام دوباره برگردونم پیجمو اطلاعات که وارد میکنم وارد صفحه ای میشه که پیامک باید به گوشیت بفرسته ولی پیامی برا من نمیاد که وارد کنم

 209. شیرین می گوید

  سلام وقت بخیر من چندتا پیج داشتم که یهو یکی دوتاش پرید که یکیش پیج اصلی و شخصیم بود و رمز عبورشو فراموش کرده بودم الان هرچی یوزر نبم را میزنم کلا پیدا نمیکنه پیجمو انگار حذف شده پیگیری کردم یه کد با عکس از خودم فرستادم برا اینستا ولی دو-سه هفته ای هست که جوابی داده نشده تا کی باید صبر کنم؟ممکنه برگرده پیج؟

 210. علی رضا پناهی می گوید

  سلام من تابستان یکی ازدوستام بهم گفت بیا اینستا xونصب کن منم نصب کردم بعد گفت بافیلتر شکن بروداخل منم این کارو کردم فوری اینستاپیچ وپروند از اون موقع هرکاری میکنم برگرده فایده نداره نمیدونم چکارکنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   در متن توضیح دادیم چیکار کنید. مگر این که اکانتتون پاک شده باشه که قابل برگشت نیست.

 211. آرمان می گوید

  سلام روز بخیر خانم شاطرزاده پیج من غیر فعاد شد و پیام پیام داد که عکس های درختان را انتخاب کنید انتخاب کردم، نوشت بعد از ۲۴ساعت به قسمت راهنمایی مراجعه کنید نمیدونم منظورش همین مراحلی هست که بالا گفته شده؟! ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بله

 212. مریم می گوید

  سلام من طبق آموزش شما پیش میرم ولی خطای
  Confirm Your Account to Request a Review
  Go to Instagram and confirm it’s you before requesting a review. رو میده که خب من حساب کاربری ام دی اکتیوه چطوری وارد شم و تایید کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   در انتهای متن شرح دادیم.

 213. مریم می گوید

  سلام و عرض ادب دوتا حساب اینیستاکرام دارم که وصل بودن با ورود به اولی دومی هم فعال میشد. دو تا حساب عادی و شخصی هستن و ایران هم زندگی نمیکنم. یک هفته میشه حساب دومم بسته شده. یوزر نیم یادم هست وارد میکنم ولی هیچ پسوردی رو قبول نمیکنه و کد تایید میفرسته منتها کد تایید رو باید به ایمیل من بفرسته در حالیکه اخر حساب در اون قیمت جی میل نوشته شده و من اصلا چنین حساب جیمیلی نداشته و ندارم. یعنی فقط قسمت اخر اشتباهه و به جای ایمیل جیمیل نوشته و برای همین کد به حساب اشتباهی میره و با هیچ روشی نمیتومم وارد حسابم بشم. از طریق اکانت دیگرم نگاه کروم پیجم سرجاشه ولی نمیتونم وارد شم. شماره تلفن هم ثبت نکردم فقط ایمیل هست که اونم نمیدونم چرا اینیستا جیمیل میاره .

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به اینستاگرام مشکلتون رو توضیح بدید

 214. الناز می گوید

  با سلام
  من حدودا یکساله پیج کاری دارم امروز یهو پیجم هنگ کرد و جایی باز نکرد بعد پیام آورد که ربات تشخیص داده شدین و من عکسهای تشخیص عدم ربات رو زدم و کدی که به شماره م ارسال شد رو هم زدم ولی هنوز نوشته تا ۲۴ ساعت بررسی میشه و پیجم همچنان بالانمیاد. به نظرتون چیکار کنم. حتما درست میشه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بله یکم صبر داشته باشید درست میشه

 215. فرخ می گوید

  سلام
  اکانت من دو ماهه که دی اکتیوه و الان میخوام وارد بشم و وقتی کدی که از طرف اینستاگرام میاد رو میزنم وارد صفحه سیاه یا سفیدی میشم که داخلش چیزی نیست!
  دنبال راهکارم و اگه درخواستی باید بدم چه درخواستی رو بفرستم برای ایسناگرام؟؟
  ممنون میشم از راهنماییتون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دقیقا همین مشکل رو شرح بدید براشون.

 216. علی می گوید

  سلام اگه میشبه با این شماره تماس بگیرین سوال مهمی دارم مرسی

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام سوالتون رو کامنت کنید لطفا.

 217. مهیار می گوید

  سلام من از روشی که تو سایت گفتین رفتم تا حالا پنج بار این روش رو امتحان کردم و گزارش هم شده ایمیل آیدی و ایمیل و شماره تلفن هم دادم از پریروز تا الان ۵ بار این اطلاعات رو دادم ولی ایمیل نیومده نمیدونم چرا؟

  همه اطلاعات هم درست دادم

  میشه راهنمایی کنید 🌹

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز باور کنید ما همکاری مستقیمی با خود اینستاگرام نداریم که ازشون بخوایم درخواست شما رو پیگیری کنن. اینستاگرام بیش از ۱ میلیارد کاربر در کل دنیا داره و اگر کمی سرچ کنید می‌بینید که بسیاری از کاربرها نسبت به تاخیر در رسیدگی به درخواست‌هاشون شاکی هستن. صبور باشید.

 218. مهیار می گوید

  سلام ببخشد پیج من دیسیبل شده و میرم درخواست میدم و همه فرم هارو پرم میکنم وقتی که میخواو عکس رو اپلود کنم رعکس اپلود نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید که چیکار کنم تا عکس اپلود بشه تا مشکل من حل بشه

 219. Farsad می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من پیجمو دی اکتیو کرده بودم،امروز رفتم از طریق سایت اینستاگرام اکتیوش کردم اما پیجم روی اپ اینستاگرام نمیاد!روی سایت هست اما اپ نه.فقط بقیه اکانت هام فعالن. از طریق اکانت هم رفتم اما ارور میده!میشه لطفا راهنمایی کنید.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اپلیکیشن رو یه دور پاک و دوباره نصب کنید.

 220. Amir می گوید

  سلام….
  من از پیجم افتادم بیرون وقتی میخام واردش بشم می‌گف متوجه فعالیت غیر عادی تو پیجتون شدیم و س روز دیگه امتحان کنید
  باید چیکار کنم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بهتون دستورالعمل دادن: سه روز دیگه امتحان کنید.

 221. الهه می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من دو روز پیش با وی پی ان وارد اینستا شدم و به من پیام اومد ک متوجه فعالیت های غیر عادی شدیم و پیجتون غیر فعال میشه .مراحل ربات و وارد کردن شماره رو طی کردم خودش نوشته بود تقریبا ٢۴ساعت زمان میبرن ولی الان ٣۶ساعته که اتفاقی نیفتاده .حتی ایدیم رو هم میگه یافت نشد.
  چیکار باید کنم .ممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز صبور باشید. اینستاگرام که زمان نمی‌گیره ظرف دقیقا ۲۴ ساعت پیج شما رو برگردونه. ممکنه ۲ ۳ روز طول بکشه این فرایند

 222. مهدی می گوید

  سلام منم همین مشکل رو دارم الان یه ماه شده ولی برنگشته با اینکه زده بود ۲۴ ساعت

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به اینستاگرام و مشکلتون رو توضیح بدید

 223. محمد صمدی می گوید

  سلام خواهرم اکانت من به مدت ۳۰ روز از طرف اینستگرام غیر فعال شد من یک ماه صبر کردم تا اکانت برگرده ولی بعد از این مدت که یوزر نیم پسورد و زدم با این پیغام رو برو شدم Your account has been permanently disabled because it didn’t follow our Community Guidelines. This decision can’t be reversed either because we’ve already reviewed it or because 30 days have passed since your account was disabled. Learn more about why we disable accounts in our Community Guidelines میشه یه راهنمایی کلی بکنین که از الان به بعد چیکار کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. همونطور که نوشتن راهی نداره برگردوندنش. می‌تونید ایمیل بزنید و مکاتبه کنید با اینستاگرام ولی این احتمال رو بدید که اکانت کلا برنگرده

 224. Mohammad می گوید

  سلام پیج من به خاطر برنامه ای انفالو یاب دی اکتیو شده نه اسم میاد نه فالورام اصلا میگه وجود ندار
  بعد درخواست کمک کردم اینو نوشته
  (برای درخواست بررسی، حساب خود را تأیید کنید
  قبل از درخواست بررسی، به اینستاگرام بروید و تأیید کنید که شما هستید.)من چطور برم تایید کنم کلا انیستام نمیر اخه

 225. Mohammad می گوید

  سلام پیج من به خاطر انفالو یاب بسته شده
  دی اکتیو شد چندماه حالا میگه حسابتو تایید من نمیتونم برم تو انیستا تایید کنم
  برای درخواست بررسی، حساب خود را تأیید کنید
  قبل از درخواست بررسی، به اینستاگرام بروید و تأیید کنید که شما هستید این متنو مینویسه .

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام از طریق اپلیکیشن روی گوشی برای لاگین اقدام کنید تا در نهایت به پیام «اکانت شما دی اکتیو شده است» برسید. بعد مجددا از طریق مرورگر کامپیوتر اقدام کنید برای ریویو شدن اکانتتون توسط اینستاگرام

 226. فرها اسدی می گوید

  سلام خسته نباشید من از دیشب پیج اینستام پریده با یه شماره دوتا پیج داشتم جفتشون هم زمان پریده بالا نمیاره حتا اینستا رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما فایده ایی نداشت هر اسم پیج رو میزنم بالا نمیاره یه جمله مینویسه که خطا متاسفانه در ارتباط با در خواست شما مشکلی وجود امده است
  باید چکار کنم به ۵ساله این پیچ رو دارم
  حتا کسی هم میخواد پیج رو تو گوشی من بزنه نمیاره بالا یعنی هیچ پیجی بجز خودمم بالا نمیاد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز مراحل بازگردانی پیج رو توضیح دادیم در همین پست

 227. آزادیوسفی می گوید

  سلام پیج من یه هفته‌ی میشه به دلیل نقض قوانین غیر فعال شده درخاست تجدید نظرم میفرستم خطامیده ب دلیل شیوع کرونا همکاران قادر ب پاسخوگی نیستن.جز این راه دیگه‌ی هست.ممنون میشم کمک کنید هرچقدم هزینه داشته باشه مهم نیست

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگر منظورتون کارهایی شبیه به هک هستش خیر جزو خدمات ما نیست

 228. زارع زاده می گوید

  سلام
  یه پیج ورزشی عکسی از سردار سلیمانی منتشر کرده و اخطار گرفته و توجهی نکرده و الان پیجشون از دسترس خارج شده آیا میشه این پیجو برگردوند؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   بستگی داره پیج پاک شده باشه یا غیرفعال. اگه غیرفعال شده باشه با مکاتبه و یکم صبر به خرج دادن میشه برش گردوند. اگه پاک شده باشه راهی نداره

 229. حمید رضا می گوید

  سلام خسته نباشید من از واتساپ یه فیلم کوتاه شِیر کردم به یه گروه تو اینستاگرام
  بعد اکانتم انی از دسترس خارج شد دوباره وارد شدم . فرم من ربات نیستم رو پر کردم نوشت حسابتون رو برسی
  میکنیم و بعد ۲۴ ساعت اونرو باز میگردونیم الان ۵ روز گذشته فعلا برنگشته بنظرتون چه کنم کل کسب و کارم با
  این اکانته
  میشه راهنمایی کنید
  اصلا پیجم برمیگرده😔
  تشکر

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیل بزنید به اینستاگرام مشکلتون رو توضیح بدید

 230. حمید رضا می گوید

  خیلی ممنون من یه فرم پر کردم که موقع ارسال نوشت بدلیل همگیری کرونا داوران کمی در اختیار داریم
  اگه میشه لینک ایمیل به اینستاگرام رو برام بفرستین
  ممنون

 231. حمید رضا می گوید

  خانم شاطر زاده بازم موقع پر کردن فرم زد بدلیل همگیری ویروس کرونا داوران کمی در اختیار داریم نمیتوانیم پیگیری کنیم میشه راهنمایییم کنید؟
  اصلا امیدوار باشم که پیجم برمیگرده؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز به نظرتون ما در بهبود کارمندان اینستاگرام نقشی داریم؟ صبور باشید اینستاگرام متاسفانه اپلیکیشنیه که خیلی از کاربرها از سراسر دنیا باهاش این مشکلات رو دارن

 232. رضا غریب می گوید

  سلام خسته نباشید
  پیج منو غیرفعال کردن واز همین روشی که گفتین رفتم
  ایمیل داد که عکستو با فلان کد بفرس فرستادم ولی دوروزه جوابی نیومده برام
  چیکارکنم😕

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر کنید تا پاسخ بدن. باور کنید ما با کارمندهای اینستاگرام ارتباطی نداریم که بتونیم کار شما رو تسهیل کنیم.

 233. رضا می گوید

  سلام توروخدا جواب بدین،من یه کامنت گذاشتم و اینقد گزارش کردن که اینستا گفت توهین کردی پیجم پرید بسته شد،الان نمیتونم برگردونم چیکار کنم؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز پرید بسته شد یعنی چی؟ موقتا تعلیق شده یا پاک شده اکانتتون؟ اگه مورد اولیه توی این پست کامل توضیح دادیم چیکار کنید. اگه مورد دومه حسابتون برای همیشه بسته شده کاری از دست کسی برنمیاد

 234. علی می گوید

  سلام خوبین.
  من پیجم تعلیق شده بود و الان چگونه فالوینگ هایش را برگردانیم؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   اگه پیج برگردونده شده کمی صبور باشید لیست فالووینگ ها خودش برمیگرده

 235. سینا بذرافشان می گوید

  سلام
  وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه
  عذر میخوام من پیجم دیسیبل شده و چند روزه با چند روش درخواست دادم و احراز هویت هم کردم اما هنوز برنگشت.
  ولی با این حال باز هم ادامه دادم
  اما الان که درخواست میدم اینستاگرام کد برای احراز هویت نمیفرسته.
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. مشکلیه که برای خیلی از کاربرها پیش میاد. صبور باشید.

 236. سمیه می گوید

  سلام خسته نباشید من تمام مراحل بالارو انجام دادم سه هفته ای میشه ولی وقتی وارد پیچم میشم می نویسه پوشش خبری بازخوانی نمی شود و فالورهام و پستهام رفته و پیچم شده کاربر اینستا و پیچم می پره میره به صفحه ای که نوشته اطلاعات را بررسی می کنیم اگه مشکلی نباشد تا ۲۴ساعت اینده تایید میشه در حالیکه سه هفته است یعنی ممکنه پیچم حل بشه یا حذف شده

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام سمیه عزیز. به اینستاگرام مشکلتون رو اعلام کنید و درخواست کنید بررسی بشه.

 237. سینا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من اکانتم دیسیبل شده و طبق روش شما درخواست برای فعال سازی مجدد ارسال کردم و با کد ارسالی اینستاگرام احراز هویت رو انجام دادم هرچند هنوز موفق نشدم
  اما الان که درخواست رو میفرستم اینستاگرام حتی کد هم برای احراز هویت ارسال نمیکنه
  آیا مشکل از سیستم منه؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   گاهی باگ اینستاگرامه. بهشون ایمیل بزنید.

 238. A می گوید

  سلام برای من مشکل Confirm it’s You to Login اینستاگرام پیش امد یعنی همون هشدار دوم دارا تخلف بود امد من اینستامو حذف کردم بعد که نصب کردم کلا اکانتم رفته بود و تو جست و جو میزنم نیستش و وقتی باهمان رمز و شماره وارد میشوم یک پیج دیگه شبیه به اکانت خودم با حرف اضافه برام درست میکنه حالا باید چه کار کنم تا پیجم برگرده؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   هم در کامنت ها هم در پست شرح کامل دادیم دوست عزیز.

 239. J می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  من حدودا دو ماه پیش اکانتمو دی اکتیو کردم، اما الان که میخوام برگردونمش بعد از وارد کردن یوزرنیم و پسورد این رو مینویسه
  The username you entered doesn’t appear to belong to an account.
  من نمیدونم چیکار کنم اکانتم پریده؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. تعدادی از کاربرها که مشکل مشابهی داشتن گزارش کردن که با تغییر دادن اینترنتشون (مثلا از وای فای منزل به اینترنت خط) مشکل برطرف شده. این روش رو امتحان کنید.

 240. Mohammad می گوید

  سلام وقتتون بخیر، چند روز پیش یکدفعه اینستاگرام اکانت منو دی اکتیو کرد، من تمام مراحلو انجام دادم ( ربات نبودن، تایید شماره و رمز و همه چی ) الان چند روزه فقط پیام تا ۲۴ ساعت دیگ دسترسی پیدا میکنید رو میده ، توی قسمت اینستاگرام هلپ هم نمیتونم درخواست بدم چون مینویسه بخاطر شرایط کرونا پشتیبانی نمیکنند الان!! راه دیگ ای هست بتونم مشخصاتمو تایید و پیجمو درست کنم ؟ ایمیل چجوری میتونم بدم به اینستا؟! تشکر

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   در انتهای متن یک راه دیگه توضیح دادیم. اگه کمکی نکرد باید صبر کنید فقط.

 241. سمیه می گوید

  ببخشید گفتید مشکلمو به اینستا اعلام کنم از چه راهی وچه طوری . میشه راهنمایی کنید چون هیچکدام از فیلدهای پیچم کار نمی کنه همش می پره بیروم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   داخل همین پست لینک به صفحه هلپ اینستاگرام گذاشتیم لطفا مطالعه کنید.

 242. عبی می گوید

  سلام من داشتم فالوورهای فیک پاک میکردم از اکانتم انداختم بیرون بعد اسم پیج زده کاربراینستا این راهاهم رفتم ولی جواب نمیده لطفا کمکم کنیدممنون

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبور باشید تا پاسختون رو بدن باور کنید ما به کارمندهای اینستاگرام دسترسی نداریم تا درخواست کنیم کار شما رو تسهیل کنن.

 243. J می گوید

  سلام
  امتحان کردم اما تغییری نکرد
  راه دیگه‌ای نداره؟ من واقعا به اکانتم احتیاج دارم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   لطفا متن رو تا آخر مطالعه کنید. آپدیت شده و توضیح دادیم

 244. اسدکمری نیا می گوید

  سلام وقت بخیر پیجم دیسیبل شده بخاطرنقض قوانین حالا پیجم پریده حتی توجستجوهم بالا نمیاد آیابازیابی میشه برگرده؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   لطفا متن رو مطالعه کنیم راه‌های بازیابی رو توضیح دادیم. پیجی که دیسیبل بشه طبعا توی سرچ هم بالا نمیاد.

 245. امیرحسین می گوید

  سلام وقتی درخواست دادم کد اومد عکسو هم فرستادم ولی جواب نداد چه کنم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   صبر داشته باشید

 246. سینا می گوید

  سلام وقت بخیر
  عذر میخوام اگه پیجی که ایمیل پشتیبانش یاهو بوده رو میتونیم با همون یاهو برگردونیم یا باید حتما با جیمیل ارتباط برقرار کنیم؟
  سپاس

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   با همون ایمیلی که اکانت رو ساختید باید برش گردونید فرق نمی‌کنه چه ایمیلی باشه

 247. شبنم می گوید

  سلام حدود ۴ روز پیش پیج شوهر خواهرم که ۲۰ هزار تا تا فالوور داشت یهو پرید و دیسیبل شد و پیغام اومد که ثابت کنم ربات نیستم تمام مراحلشو رفتم و یک کد داد که اونم وارد کردم
  وقتی این مراحل رو رفتم این پیغام رو اینستاگرام بهم داد
  Thanks for Providing Your Info
  We’ll review your info and if we can confirm it, you’ll be able to access your account within approximately 24 hours.
  حدود ۴روزه که فقط این پیغام رو بهم میده میشه کمکم کنید بگید چیکار کنم برای برگشت پیج؟اسمش رو با پیج دیگه سرچ میکنم‌ میکنم اصلا پیدا نمیکن

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   طبعا وقتی پیجی غیرفعال باشه با سرچ پیدا نمیشه. صبور باشید تا پاسختون رو بدن کار دیگه‌ای جز صبر و پیگیری برنمیاد از شما

 248. Leila می گوید

  سلام خانم شیرین شاطرزاده کمکم کنید تا بتونم صفحه اینستام بگرده

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام کلیه اطلاعاتی که برای برگردوندن پیج نیاز دارید در این پست شرح داده شده.

 249. Leila می گوید

  Google can use this phone number to make sure it’s really you if you get locked out of your account or if we notice suspicious activity.
  Confirm your recovery phone number(اینجا جای شماره م بود ) and see other personalized security recommendations in the Security Checkup.
  Take action
  You can also go directly to:
  https://myaccount.google.com/security-checkup

  خانم شیرین شاطرزاده لطفا کمکم کنید .این اخرین پیامی هست که اینستا بهم پیام داده ..ممنون میشم

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   راستش پیامش واضحه من نمی‌دونم چه کمکی می‌تونیم به شما بکنیم. هویتتون رو از طریق حساب گوگل و لینکی که براتون گذاشته تایید کنید همین

 250. Ma می گوید

  سلام وقت بخیر من برای برگرداندن پیجم همه اون نکاتی که بالا گفته شده را انجام دادم اما ی قسمت داره که نوشته شده برای درخواست بررسی، حسابتان را تأیید کنید
  قبل از درخواست بررسی، به Instagram بروید و تأیید کنید که این شما هستید.
  اما در صورتی که من پیجی ندارم که برم حساب ام را تائید کنم باید چهکار کنم؟
  و از کجامعلوم میشود درخواست من ارسال شده و انها پیگیری میکنند؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   قسمت آخر متن توضیح دادیم از طریق صفحه لاگین اینستاگرام اقدام کنید.

 251. سینا می گوید

  سلام وقتتون بخیر
  عذر میخوام وقتی میخوام لینک ریست پسورد رو دریافت کنم با این مشکل(Confirm it’s You to Login) مواجه میشم و وقتی هم دستور من ربات نیستم رو انجام میدم و next رو میزنم ارور(The captcha solution was not correct. Please try again.) میده
  از مرورگر و گوشی دیگه هم امتحان کردم ولی حل نشد
  ممنون میشم که راه حلش رو بگید
  سپاس

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   باگ خود اینستاگرامه احتمالا

 252. Omid می گوید

  با سلام
  من دو هفته قبل یهو از پیج کاریم خارج شدم
  بعد بهم گفت باید تایید کنی که ربات نیستی
  اول با اینترنت عادی نشد بعد vpn روشن کردم و مراحل رو انجام دادم ، آخر سر این ارور رو آورد :
  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out. Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  اول اینکه میخواستم‌بدونم این ارور به چه معنیه ؟ بنظرتون بعد ۳۰ روز پیچ آزاد میشه یا درباره ش تصمیم گیری میکنند ؟؟؟

  البته از اون روز چندین دفعه عکس پاسپورتمو فرستادم
  دو سه بار هپ عکس کد کداری که خودشون خواستم‌ فرستادم بهمراه عکس کارت ملی و پاسپورت

  ولی مهم اینکه هیچ جوابی به این ایمیلها داده نشده و من همچنان منتظرم پیجم ۸۹کا بود و سه سال براش زحمت کشیده بودم

  خواهش میکنم بهم بگید بعد ۳۰ روز پیج آزاد میشه ؟؟؟

  یه مسئله دیگه از اون روز پیج کلا از دسترس خارج شده و هر دفعه که میخوام واردبشم ارور اینکه ۲۴ ساعت دیگه وارد بشید رو بهم میده

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   سلام. من ارتباطی با کارمندهای اینستاگرام ندارم که بدونم تصمیم‌گیری می‌کنن یا پیج آزاد میشه. بهشون ایمیل بزنید و بپرسید. یه مقدار در این پروسه کند عمل می‌کنن

 253. سعید می گوید

  سلام. اکانت من امروز به دلیل پایین بودن سن غیر فعال شد. من تمام مراحل بالا رو انجام دادم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد و هیچ صفحه بعد از زدن دکمه سند بالا نیومد.ایمیل خودمو هم چک‌کردم ولی نشد

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   یکم صبور باشید. اگه سن رو اشتباه وارد کردید جای برگشت داره ولی اگه زیر ۱۳ سال هستید اینستاگرام بهتون اجازه برگردوندن اکانت رو نمیده

 254. امید می گوید

  سلام.دوبار با فاصله نسبتا زیاد فرم رو پر کردم ولی هنوز به عکسی که براشون ریپلای زدم تو ایمیل پاسخی ندادن.حالا که میخوام دوباره فرم پر کنم گزینه send رو که میزنم میگه درخواست شما ثبت شد ولی به ایمیلم هیچ چیزی نمیاد که کد فرستاده باشه و بگه عکس بگیر.حالا باید صبر کنم تا به اون ایمیل قبلیه جواب بدن یا یه درخواست جدید با فیل تر شکن بدم؟؟

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   درخواست جدید با فیلترشکن چه فایده‌ای داره اونا که آی پی ایمیل شما رو چک نمی‌کنن متن و فرستنده رو چک میکنن. صبور باشید این تاخیر در پاسخگویی اینستاگرام معمولا طبیعیه

 255. علی می گوید

  سلام من بلاک بودم بعد از چند روز از بلاکی اینستا دراومدم بعد خود به خود از پیجم خارج شدم. بعد یه متن با به تیک بعدی اومده بود نوشته بود (متوجه فعالیت غیر عادی در حساب شما شدیم بنابراین شمارا از سیستم خارج کردیم
  ظرف ۳۰روز مراحل بعدی را دنبال کنید تا بتوانیم شمارا پیش از غیر فعال شدن حسابتان برگردانیم)
  ..
  بعد شمارمو زدم حالا پیامک برام نمیاد ؟ میشه کمک کنید

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   ایمیلتون رو بزنید. مشکل شماره تلفن گاهی پیش میاد.

 256. علی اکبر می گوید

  سلام و وقت بخیر، رمز اینستا را گم کردم نمیتونم برم داخل، تو نرم افزار که میزنم get help logging in ، هیج گزینه ای مثل send a sms یا send an email وجود نداره، از طریق بروزر کروم هم که میرم و فراموشی رمز میزنم یه لینک میفرسته رو خط که وقتی میزنم اصلا کار نمیکنه! خواهش میکنم راهنمایی کنید تا پیجم را برگردونم، ممنون میشم جواب بدیدددد.

  1. شیرین شاطرزاده می گوید

   دوست عزیز این همه توی متن توضیح دادیم. فرم پر کنید مشکلتون رو توضیح بدید.

 257. مریم می گوید