گزارش کارگاه خلاقیت به سبک اوریگامی


Categories :

دنیای دیجیتال دسترسی گسترده افراد به اطلاعات را ساده ساخته و حال، آن‌ها انبوهی از کسب‌وکارها را با تبلیغات زرق و برق دار جلوی چشم خود می‌بینند. که هرکدام راهکارهای مختلفی را برای بازاریابی استفاده می‌کنند. از روش‌های دیجیتال مارکتینگ تا اینباند مارکتینک و حتی بازاریابی آفلاین. اما در شرایطی که بازاریابی آفلاین کم‌کم سهم بزرگ خود از بازاریابی و تبلیغات را از دست می‌دهد، خلاقیت به‌عنوان یک نیرومحرکه قوی می‌تواند به کمک بیاید و کمپین بازاریابی ما را بهبود قابل‌توجهی بخشد.
ما در آکادمی اینفوگرام همواره به دنبال ارائه نوین‌ترین آموزش‌ها هستیم، کارگاه خلاقیت به سبک اوریگامی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و با رویکرد کاربرد اوریگامی در کسب‌وکار آغاز و به راه خود ادامه می‌دهد.
بدین منظور روز دوشنبه 24 تیرماه کارگاه نیمه خصوصی خلاقیت به سبک اوریگامی توسط خانم زهرا رحمتیان، مدیر آکادمی اینفوگرام در خانه نوآوری برگزاری شد. شرکت‌کنندگان در این کارگاه  4 ساعته ضمن آموزش اصول اولیه اوریگامی، خلاقیت در اوریگامی و کاربردهای آن در کسب‌وکار را نیز آموختند. در ادامه محمد شکاری مدیرعامل اینفوگرام نیز به بیان تجربیات خود در استفاده از اوریگامی در پروژه‌هایی که با شرکت‌هایی مانند آسیاتک، سایمان تک و فناپ داشته‌اند پرداخت .این کارگاه به صورت کاملا عملی برگزار شد و شرکت کنندگان تمام مباحث تئوری مطرح را شده را در این کارگاه به صورت عملی انجام آموزش دیده‎‌اند.

شایان ذکر است که سازمان ها و مراکزی که خواهان برگزاری این کارگاه به صورت خصوصی یا با سر فصل های انتخابی هستند می‌توانند در ساعات اداری با شماره ۴۴۶۳۴۵۳۷-۰۲۱ و واحد آموزش تماس بگیرند.