دوره خصوصی آموزش طراحی اینفوگرافیک – وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات


Categories :

آکادمی آموزشی اینفوگرام، دوره آموزشی اصول طراحی اینفوگرافیک با حضور کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاریخ ۲۹ دی ۹۷ به میزبانی مرکز آموزش وزارت ارتباطات برگزار کرد.

زهرا رحمتیان مدیر آکادمی آموزشی اینفوگرام هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش و مهارت کارکنان برای ساخت بهتر گزارش‌ها بیان کرد.

رحمتیان درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: در این دوره مخاطبان با اصول طراحی اینفوگرافیک و انواع آن در جهت ساخت و ارائه هرچه بهتر گزارش، آشنا شدند.

وی مدرس دوره آموزشی اصول طراحی اینفوگرافیک را جزو متخصصان این حوزه دانست و اظهار داشت: خانم جاوید یکی از بهترین اساتید ما در حوزه محتوای دیداری هستند و می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش و مهارت علاقه‌مندان به این حوزه باشند.

او به برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: آکادمی آموزشی اینفوگرام آمادگی برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های مرتبط به اینفوگرافیک، گزارش‌نویسی، ارائه و … را در سازمان‌ها و شرکت‌ها دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این رویداد می‌توانید در قسمت درخواست برگزاری رویداد پیام ارسال کنید و یا با شماره 02144634537 تماس بگیرید.