پکیج جامع دیتا استودیو (Looker Studio)

گوگل دیتا استودیو (لوکر استودیو) یکی از کامل‌ترین و بهترین ابزارهایی است که شما می‌توانید از آن برای تحلیل و سئوی سایت خود بهره ببرید. با کمک این ابزار قادر خواهید بود که داده‌های خام به‌دست آمده از سایت خود را به گزارش‌هایی تصویری با قابلیت خواندن بسیار آسان تبدیل کنید.این محصول، داده‌های سایت شما را از دل این ابزارها جمع‌آوری می‌کند و با ظاهری ساده و زیبا در اختیارتان قرار می‌دهد.

چرا از لوکر استودیو استفاده کنیم؟

گوگل دیتا استودیو یکی از کامل‌ترین و بهترین ابزارهایی است که شما می‌توانید از آن برای تحلیل و سئوی سایت خود بهره ببرید. با کمک این ابزار قادر خواهید بود که داده‌های خام به‌دست آمده از سایت خود را به گزارش‌هایی تصویری با قابلیت خواندن بسیار آسان تبدیل کنید.این محصول، داده‌های سایت شما را از دل این ابزارها جمع‌آوری می‌کند و با ظاهری ساده و زیبا در اختیارتان قرار می‌دهد.

تمپلیت جامع دیتا استودیو چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویدیوی آشنایی با تمپلیت دیتا استودیو (Looker Studio)

با خرید این محصول چه چیزی را دریافت می‌کنیم؟

تمپلیت گوگل آنالیتیکس

تمپلیت سرچ اینتنت

تمپلیت سرچ اینتنت

تمپلیت گوگل ادز

تمپلیت سایت پرفورمنس

تمپلیت گوگل آنالیتیکس GA4

۱۰ ساعت آموزش ویدیویی

راهنمای تنظیم دیتااستودیو بر روی سایت شما

مخاطب این تمپلیت چه کسی است؟

قیمت این محصول چقدر است؟

6/500/000 هزارتومن

بله درسته، قیمت این محصول فقط شش میلیون و پانصد هزارتومان هستش، با پرکردن فرم درخواست راهنمایی و سفارش ما با شما تماس خواهیم گرفت و محصول را برای شما دمو خواهیم کرد.

سوالات متداول

این محصولی یکی از پر هزینه‌ترین و زمان‌برترین محصولاتی است که تا به حال در دیجیتالینگ قرار گرفته است. به همین دلیل، قیمت آن بیشتر از محصولات قبلی ما است. ولی به شما اطمینان می‌دهیم که این محصول، بسیار کمتر از ارزش واقعی‌اش قیمت‎گذاری شده است و شما با خرید آن برنده ماجرا خواهید بود.

تمپلیت گوگل آنالیتیکس (مارکتینگ)
تمپلیت گوگل سرچ کنسول (سئو)
تمپلیت سرچ اینتنت (سئو)
تمپلیت گوگل ادز (کمپین)
تمپلیت سایت پرفورمنس (تکنیکال)
تمپلیت گوگل آنالیتیکس GA4 (مارکتینگ)
ویدیوی آموزشی برای هر تمپلیت 

بله. 6 بخش اصلی این تمپلیت، آماده شده‌اند و شما بعد از خرید می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. 

بله. ما این تمپلیت را با توجه به بازخوردهای معقولی که می‌گیریم به‌روز نگه می‌داریم و آن را پیوسته بهینه می‌کنیم.

  • ما این محصول را با دسترسی «Edit» در اختیارتان می‌گذاریم و به شما آموزش می‌دهیم که چطور این بخش را برای خودتان حذف کنید.
  •  

 بله. شما می‌توانید در این محصول با اکانتی که لاگین کردید به چندین پروژه دسترسی داشته باشید و داده‌های هر پروژه را در این تمپلیت جامع دیتا استودیو ببینید.

اگر شما در تیم خودتان بخواهید توسط یک شخص این قالب هارا آماده سازی کنید حداقل 1 الی 2 ماه زمان میبرد که با توجه به هزینه نیروی انسانی، چند برابر مبلغ این محصول خواهد شد.

درخواست راهنمایی و سفارش پکیج